İnterneti Hızlı Mekanlar

CutNSlice

Hectopat
Sorumuz açık ve net :) Böyle babayiğit bir internet sunacak yerler biliyor musunuz? Mağlum altyapı olmayınca böyle sıkıntılar çekebiliyoruz. Doya doya download için nereyi tercih ediyorsunuz?

Yaşadığın şehri de söyleseydin iyi olurdu.

Ben Ankara içinde Anka ve Old School internet kafeleri kullanıyorum. İkisinin de 100 mbps download hızları var. Ortam olarak Anka biraz bozmaya başladı, Old School çok daha temiz ve sakin. Old School'da Wi-Fi ağının 10 mbps civarında uploadı var, bir seferinde çok işime yaramıştı.

Estanbul Gaming... Hiçbir yer, bu yere rakip olmak istemez.
İstanbuldayım ben de👍🏼 internet kafeler eskiden usb aktarım ücreti alıyordu 500mb başına :) Bu olay yok galiba önerdiğiniz yerde
Yaşadığın şehri de söyleseydin iyi olurdu.

Ben Ankara içinde Anka ve Old School internet kafeleri kullanıyorum. İkisinin de 100 mbps download hızları var. Ortam olarak Anka biraz bozmaya başladı, Old School çok daha temiz ve sakin. Old School'da Wi-Fi ağının 10 mbps civarında uploadı var, bir seferinde çok işime yaramıştı.
Kusura bakma hocam. Konu bittiğinde aramayla konuya ulaşan Ankaralı arkadaşlarımıza kaynak olur. Yorumun için saol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı