İnternetteki linkten virüs gelmiş midir?

size sonuçları atayım mı?

eğer discordunuz var ise daha kolay iletişime geçebiliriz
Mesajların hepsini okursanız Hitman Pro yazılımı ile tarama yapmanızı söylemiştim. Tarama yapıp sonuçları atın.
hem de size soracağım bir kaç soru daha var onları sorarım

İçim rahat etmedi yakın zamanda formatlicam bilgisayarı.

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-02_205342.png
    resim_2021-09-02_205342.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
İçim rahat etmedi yakın zamanda formatlayacağım bilgisayarı.
Hocam bakın zaten sonuna "virus" ekleyip girmişsiniz. Kısacası siteye bile girmediniz. Öyle bir URL yok. Siteye girseniz bile sadece siteye girmekle virüs bulaşmaz ki girdiğiniz site üstte anlattığım gibi bir site. Steam hesabını girersen onu çalıyor sadece.

Size sonuçları atayım mı?

Eğer Discord'unuz var ise daha kolay iletişime geçebiliriz.

Hem de size soracağım birkaç soru daha var onları sorarım.

İçim rahat etmedi yakın zamanda formatlicam bilgisayarı.

Hocam atmaya gerek yok. Sonuç temiz. O tanımlanan tehditler çerezlerdir. Üstte tehdit bulunmadı diyor zaten. Yinede siz bilirsiniz.

Hocam bakın zaten sonuna "virus" ekleyip girmişsiniz. Kısacası siteye bile girmediniz. Öyle bir URL yok. Siteye girseniz bile sadece siteye girmekle virüs bulaşmaz ki girdiğiniz site üstte anlattığım gibi bir site. Steam hesabını girersen onu çalıyor sadece.
geçmişten sağ tıklayıp bağlınyıtı kopyala yaptığımda bu adres çıkıyor acaba tam adresemi girdim emin değilim.
bir de bilgisayar çok doldu temizlenmesi iyi olabilir diye düşündüm

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-03_190117.png
    resim_2021-09-03_190117.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 29
Bir de bilgisayar çok doldu. Temizlenmesi iyi olabilir diye düşündüm.
Hocam o sizin kararınız fakat eğer virüs korkusundan dolayı atıyorsanız atmayın. Yukarıdaki attığınız fotoğrafta da gördüğünüz gibi "404 Not Found" yazıyor. Yani sayfa bulunamadı. Çünkü o URL'ye sahip olan bir site yok.

Hocam o sizin kararınız fakat eğer virüs korkusundan dolayı atıyorsanız atmayın. Yukarıdaki attığınız fotoğrafta da gördüğünüz gibi "404 Not Found" yazıyor. Yani sayfa bulunamadı. Çünkü o URL'ye sahip olan bir site yok.
onu bende farkettim ancak site sadece keylogger atmak üzerine kuruluysa adam niye bir site yapsın ki zaten? direk bırakmıştır yada fake 404 found yapmıştır diye düşündüm.

Onu bende farkettim ancak site sadece keylogger atmak üzerine kuruluysa adam niye bir site yapsın ki zaten? Direkt bırakmıştır yada fake 404 found yapmıştır diye düşündüm.
Hocam o site bedava nitro vaadi ile insanları kandırıp steam hesaplarını girmelerini istiyor girerlerse de çalıyor. Sitenin mantığı bu.

Hocam o site bedava nitro vaadi ile insanları kandırıp steam hesaplarını girmelerini istiyor girerlerse de çalıyor. Sitenin mantığı bu.
Hepsini anladım problem yok hatta virüs olmadığına çok eminim ama sürekli şifre girerken veya kredi kartı girerken içim rahatsız oluyor ne kadar emin olsamda içim rahat değil pazartesi bilgisayarcıda temiz format attırıcam gibi duruyo.
mantıken bişey indirmeden keylogger yiyemem sanırım ama dediğim gibi içim rahat değil nasıl rahatlatırım bilmiyorum.

Geri
Yukarı