Rehber IOS'a IPA yükleme

Hocam 6s cihazıma hangisini yüklemem gerekiyor?
DC11C708-C26D-4B1B-A111-51382D2E918B.jpeg

Cihazınız jailbreak'li mi?
Hayır hocam

3 gündür sorunsuz kullanıyordum. Bugün böyle bir hata ile karşılaştım
97AFB145-4EBB-4C5D-80DF-D321FAFA1897.jpeg

Silip yükledim ancak sorun düzelmedi. Muhtemelen uygulamadan yasaklandım. Bu tür başka bir uygulama var mı IPA yüklemek için?

Son düzenleme:
Hayır hocam

3 gündür sorunsuz kullanıyordum. Bugün böyle bir hata ile karşılaştım
Eki Görüntüle 1965789
Silip yükledim ancak sorun düzelmedi. Muhtemelen uygulamadan yasaklandım. Bu tür başka bir uygulama var mı IPA yüklemek için?
Scarlet böyle direkt indirilebildiği için maksimum 1 haftalık lisans sağlıyor sonra böyle uygulamaları kullanamıyorsunuz. Ortada yasaklama falan yok, süresiz elde etmek için jailbreak yapman lazım. Altstore gibi programlar ile de jb olmadan yine maksiumum 1 haftalık lisansın oluyor. Bunun çözümü her bu sorunu yaşadığınızda tekrar scarlet’ı yüklemek. Bunu yapınca başka bir e posta ile lisans geliyor. 5 güne yakın bitince de yine aynısını yapmanız lazım. IOS’ta 3.parti uygulama mantığı APK gibi değil, böyle maalesef.

Scarlet böyle direkt indirilebildiği için maksimum 1 haftalık lisans sağlıyor sonra böyle uygulamaları kullanamıyorsunuz. Ortada yasaklama falan yok, süresiz elde etmek için jailbreak yapman lazım. Altstore gibi programlar ile de jb olmadan yine maksiumum 1 haftalık lisansın oluyor. Bunun çözümü her bu sorunu yaşadığınızda tekrar scarlet’ı yüklemek. Bunu yapınca başka bir e posta ile lisans geliyor. 5 güne yakın bitince de yine aynısını yapmanız lazım. IOS’ta 3.parti uygulama mantığı APK gibi değil, böyle maalesef.
Silip yükleyince düzelmiyordu hocam, az önce yükledim oldu. 5 günde bir yenileniyor mu?

Scarlet böyle direkt indirilebildiği için maksimum 1 haftalık lisans sağlıyor sonra böyle uygulamaları kullanamıyorsunuz. Ortada yasaklama falan yok, süresiz elde etmek için Jailbreak yapman lazım. Altstore gibi programlar ile de JB olmadan yine maksiumum 1 haftalık lisansın oluyor. Bunun çözümü her bu sorunu yaşadığınızda tekrar Scarlet'ı yüklemek. Bunu yapınca başka bir e-posta ile lisans geliyor. 5 güne yakın bitince de yine aynısını yapmanız lazım. IOS'ta 3.parti uygulama mantığı APK gibi değil, böyle maalesef.

Bende de aynısı oldu. Daha dün yüklemiştim bugün yeniden açayım dedim hem Scarlet hem de yüklediğim uygulama aynı sorunla karşılaştı. Silip yükledim, internetteki çözümleri denedim, uçak moduna aldım falan ama düzelmedi.

Ben kurdum şöyle hata veriyor:
Unable to Verify App
An Internet connection is required to verify trust of the developer "iPhone Distribution: Bank of Chongqing
Co.,Ltd.". This app will not be available until verified.
Çözümünü bilen söylesin

Ben kurdum şöyle hata veriyor:
Unable to Verify App
An Internet connection is required to verify trust of the developer "iPhone Distribution: Bank of Chongqing
Co.,Ltd.". This app will not be available until verified.
Çözümünü bilen söylesin
İmzası bitmiş jailbreak yapmadan kullanamazsın yada tekrar imzalanmasını bekleyeceksin.

Geri
Yukarı