iPad 10. nesil alınır mı?

YigiTZ0

Hectopat
Makaleler
3
Biliyorsunuz yeni iPad etkinligi oldu ve fiyat cok dustu. Sizce iPad 10 alınır mı? Lamine cam cok fark ediyor mu? Ben ekrandan dolayi ikinci el Air 4 ile cok arasında kaldım. Air 4 daha iyi tabii ama derdi olur mu garanti kutulu almak daha mi mantikli bilemedim.

Biliyorsunuz yeni iPad etkinligi oldu ve fiyat cok dustu. Sizce iPad 10 alınır mı? Lamine cam cok fark ediyor mu? Ben ekrandan dolayi ikinci el Air 4 ile cok arasında kaldım. Air 4 daha iyi tabii ama derdi olur mu garanti kutulu almak daha mi mantikli bilemedim.
Bende aynı durumdayım kararsız kaldım.
2 haftadır iPad 10. Nesil kullanıyorum, sorularınız varsa sorun yanıtlayayım.

Lamine ekran çok fark ediyor mu ben ondan çok kararsız kaldım 5K ekleyip Air 5 almaya değer mi?

Ve bu yeni nesil IPad'ler gelince fiyatlar düşer mi?
Hocam kötü anlamda bir fark görmedim ama iPad 10. Nesil ekranı gerçekten çok güzel. Samsung S7 FE'den geçtim dünya varmış dedirtti.

Fiyat konusunda da bundan aşağı bir daha düşeceğini hiç zannetmiyorum hocam.

Hocam kötü anlamda bir fark görmedim ama iPad 10. Nesil ekranı gerçekten çok güzel. Samsung S7 FE'den geçtim dünya varmış dedirtti.

Fiyat konusunda da bundan aşağı bir daha düşeceğini hiç zannetmiyorum hocam.
Bendede S7 FE var ekranı çöp tablet genel olarak çöp. Ama lamine olmaması rahatsız eder mi bilemiyorum.

2 haftadır iPad 10. Nesil kullanıyorum, sorularınız varsa sorun yanıtlayayım.
Ekranı nasıl YouTube izlerken boşluklar çok rahatsız ediyor mu tabletin elde hissi nasıl kılıfla mı kullanıyorsunuz stage manager var mı?

Bendede S7 FE var ekranı çöp tablet genel olarak çöp. Ama lamine olmaması rahatsız eder mi bilemiyorum.

Ekranı nasıl YouTube izlerken boşluklar çok rahatsız ediyor mu tabletin elde hissi nasıl kılıfla mı kullanıyorsunuz stage manager var mı?
Lamine olmaması ilk gün rahatsız ediyor sonrasında hiç farkına bile varmıyor insan. Ben 2. gün unuttum farklı ekran olduğunu hemen alışıyorsun.

Boşluklara gelirsek başta tuhaf geliyor. S7 FE devasa ekrana sahip, iPad ise A4 şeklinde. Ancak bu sorunda ilk gün vardı sonrasında geçti direkt alıştım. Ekran daha net ve canlı olduğu için memnun bile kaldım.

Kılıfla kullanıyorum. Eldeki hissiyatı çok güzel ağırlığı dizaynı gerçekten harika adeta kitap tutuyormuşum gibi hafif geliyor. Ben zaten ders çalışıyorum tabletten.

Stage Manager yok ancak ekran bölme var. O lanet Samsung kasmalarından sonra iPad’e geçince dünya varmış dedim. Stage Manager yerine ekran bölme kullanınca kasmadan geçiş yapmak çok muazzam bir şeymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı