Çözüldü iPhone 11 "ev size kritik bildirimler göndermek istiyor" ekranında kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cray12a

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F RTX 3060 12 GB 16 GB RAM 512 GB SSD
Sorunum budur arkadaşlar. Telefonu açtığımda ev uygulaması size kritik bildirimler göndermek istiyor yazısını görüyorum. Telefonu kapatamıyorum izin ver ya da izin vermeye basmam işe yaramıyor. Siri telefonu da kapatamıyor şifre istiyor. Şu an böyle kilitlendi yardım eder misiniz?

Arkadaşlar çözümü erken yazar mısınız çok telaşlandım.

Çözüm
Ses açma düğmesine bir kere bas bırak, ses kapama düğmesine bir kere bas bırak sonra kilit tuşuna basılı tut. Telefon restart atacaktır.
Ses açma düğmesine bir kere bas bırak, ses kapama düğmesine bir kere bas bırak sonra kilit tuşuna basılı tut. Telefon restart atacaktır.

Çözüm

Hocam kapat ekranına geliyor fakat bir ilem yapamıyorum.

Allah ne muradınız varsa versin kalbime iniyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı