iPhone 11 işe yarayan tüm özellikler nelerdir?

system32exec

Hectopat
Arkadaşlar iPhone 11'de bilinmesi gereken işe yarar ayarlar veya yapılması gerekenleri söyler misiniz? Mesela telefonun arkasına çift tıklayınca ekran görüntüsü alması gibi ufak veya büyük şeyler sıralar mısınız?

Arkadaşlar iPhone 11'de bilinmesi gereken işe yarar ayarlar veya yapılması gerekenleri söyler misiniz? Mesela telefonun arkasına çift tıklayınca ekran görüntüsü alması gibi ufak veya büyük şeyler sıralar mısınız?

Bu özellik benim emektar iPhone 8 de de çalışıyordu şu an 11 var onda da aktif 3 kez vurunca da flash açılıyor değiştirilebiliyor tabii bu özellikler.

Assistive Touch kullanmayan kendine iPhone kullanıcısı demesin. Tuşlara yıllardır dokunmadım bile. Sessize alma tuşunu 5 kere bile kullanmamışımdır.

Home tuşu bozulduğu için kullanıyorum, ama oyunda falan zorluk çıkartıyor. Onun dışında gayet güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum yeniyiz IOS'da.

Daha iyi işte. Tuşlar eskimemiş.

Home tuşu bozulduğu için kullanıyorum, ama oyunda falan zorluk çıkartıyor onun dışında gayet güzel.

Ben de Home tuşunu Touch ID dışında neredeyse hiç kullanmıyorum. :D Oyunda doğru konuma koy ya da ben üç kez tıklayınca kapatmaya ayarladım. Kestirmesi de var bunun.

Görüntüsü çok kaba geliyor bana ya, kullansam mı acaba?

Şeffaflığını ayarlayabiliyorsun hep kapkara gözüne batmıyor. Ben iPhone 5 ve sonrasında (şimdi) iPhone 8 Plus'ta kullandım, gözüm çok alıştı. Fark etmeden elim oraya gidip tak tak ekran görüntüsü alıyorum, telefonu kilitliyorum, sesi açıp kapıyorum vs.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben de Home tuşunu Touch ID dışında neredeyse hiç kullanmıyorum. :D Oyunda doğru konuma koy ya da ben üç kez tıklayınca kapatmaya ayarladım. Kestirmesi de var bunun.

Şeffaflığını ayarlayabiliyorsun hep kapkara gözüne batmıyor. Ben iPhone 5 ve sonrasında (şimdi) iPhone 8 Plus'ta kullandım, gözüm çok alıştı. Fark etmeden elim oraya gidip tak tak ekran görüntüsü alıyorum, telefonu kilitliyorum, sesi açıp kapıyorum vs.

Redmi Note 9S kullanıyordum benzer bir şey vardı 1 yıl falan kullandım ve cihaz bozuldu zaten, şu an 12 Pro Max'e geçtim açmayı düşünüyorum, teşekkürler.

Her oyunda sorun çıkartmıyor ama mesela PUBG Mobile'de her yerde bir tuş olduğundan o kısım kullanılamıyor.

Geri
Yukarı