iPhone 12 alınır mı?

Telefonlara bu kadar absürt fiyatlar ödenmesi zaten çok komik

Hocam bu kısmına katılıyorum dediklerinizin ama iki telefon arası en fazla 1 yıl fark edecek. Ama bunların hepsi işin ucunda arkadaşın şuanki maddi durumuna bağlı. Eğer ileride bütçeniz iyi olur 3-4 yıl içinde telefon değişirseniz bence fazlasıyla yeterli 12. Ama şuan bütçeniz yeterliyse tabi üst model daha mantıklı.

2 sene sonra değiştirmek istese zaten gene telefonun piyasasında satacak zarar etmeyecek Android alsa en az yarı piyasasına satabilir o parayı ayrıca telefon 2 yıldan sonra kullanılmaz hala gelecek de bizim mi haberimiz yok? iPhone 11 için de aynı şeyler konuşuluyor hala daha gitmedi güncellemesi iPhone 12'nin güncellemesi hemen 6 ay sonra gidecek gibi konuşmanız komik açıkçası.
Son olarak, genel olarak Apple cihazlarına absürt gelişmeler olmadıkça ortalama 5-6 sene destek vermiş. iPhone11 modelinin seneye son senesi. Muhtemelen 18'i alıp bir sonraki güncellemeyi almayacak. iPhone12 için ise 1 sene sonrasını söyledim işte.

Hocam bu kısmına katılıyorum dediklerinizin ama iki telefon arası en fazla 1 yıl fark edecek. Ama bunların hepsi işin ucunda arkadaşın şuanki maddi durumuna bağlı. Eğer ileride bütçeniz iyi olur 3-4 yıl içinde telefon değişirseniz bence fazlasıyla yeterli 12. Ama şuan bütçeniz yeterliyse tabi üst model daha mantıklı.
iPhone 12'nin fiyatının 25k olduğunu düşünürsek ben gider S23 FE alırdım zaten. Söylediklerim iPhone modelleri özelinde.

Merhaba. Yakın zamanda iPhone 12 almayı düşünüyorum sizce hâlâ alınır mı? Şarjı hızlı bitiyor mu?

Alınmaz. Şu anda o telefonun kullanılabilir olanına en fazla 15K verilir. 12 Pro ve üzeri Pro modellere bütçenizi zorlamaya çalışın. Düz model IPhone'lar fiyatına göre aldığın özellik verdiğin para bakımından çok pahalı kalıyorlar.

Geri
Yukarı