IPhone 12 mini kaç saat ekran süresi veriyor?

merssj

Hectopat
Daha fazla  
İkinci el olarak almayı düşünüyorum. +%85 pil sağlığı olan cihazlar kaç saat ekran süresi verir?

Telefonun yazılımı bu konuyla direk alakalı hocam. Ben 16.6.1 kullanıyorum son zamanların en iyi sürümü bu diyebilirim. Ortalama Wi-Fi açık, parlaklık otomatikte 6 saate yakın ekran süresi alıyorum. Hücresel veride aynı şekilde kullanırsam 4.30/5 saat gidiyor. Günde 30 dakika falan oyun oynarım ona göre hesaplarsın.

Son düzenleme:
Telefonun yazılımı bu konuyla direk alakalı hocam. Ben 16.6.1 kullanıyorum son zamanların en iyi sürümü bu diyebilirim. Ortalama Wi-Fi açık, parlaklık otomatikte 6 saate yakın ekran süresi alıyorum. Hücresel veride aynı şekilde kullanırsam 4.30/5 saat gidiyor. Günde 30 dakika falan oyun oynarım ona göre hesaplarsın.

Hocam peki 12 miniyi genel olarak önerir misiniz?

Hocam peki 12 miniyi genel olarak önerir misiniz?

Ben normal bir kullanıcyım hocam beni fazlasıyla tatmin etti. 2/3 sene daha rahatlıkla kullanılır diye düşünüyorum. Çok aktif telefon kullanan biriysen ekran süresi belki tatmin etmeyebilir. Bu arada benim de pil ömrüm %83 yazmayı unutmuşum.

iOS 16.6.1 de nasıl kaldın merak ettim 😯

Mini çok hoş ve tek sıkıntısı pili bence onu da arkadaş gibi sürümde eskide kalıp çözebilirsin bende normal 12 var ve sürümüm iOS 17.1.1 ekran sürem 4.30 saat telefonun pil yüzdesi %100 düşün yani rezalet bir sürüm

iOS 16.6.1 de nasıl kaldın merak ettim 😯

Mini çok hoş ve tek sıkıntısı pili bence onu da arkadaş gibi sürümde eskide kalıp çözebilirsin bende normal 12 var ve sürümüm iOS 17.1.1 ekran sürem 4.30 saat telefonun pil yüzdesi %100 düşün yani rezalet bir sürüm.

Ben yeni sürümlere kolay geçmiyorum hocam. Eski telefonum iPhone 6S bile 12.4 de duruyor. Yeni sürümler çok sıkıntı olduğu için 16.5/16.6/16.7 gibi sürümleri 3/5 gün denedim en verim aldığımda kaldım şöyle 2/3 sene daha ellemem çok iyi bir sürüm gelmedikçe 😅

Geri
Yukarı