iPhone 12 radyasyon sorunu düzeltildi mi?

Hocam Android'den geçeceğim zaten şu anki Android'imin SIM kart okuyucusu bozuldu gercekten sıkıntı bir durum telefonda çok da eskidi zaten.

İyi o zaman alın hocam fotoğrafa ilginiz varsa 2. el 12 Pro da düşünebilirsiniz sıfır 12 parasına yakın diye hatırlıyorum.

Hocam Android'den geçeceğim zaten şu anki Android'imin SIM kart okuyucusu bozuldu gercekten sıkıntı bir durum telefonda çok da eskidi zaten.

Hocam fanboy değilim ama Apple benim gözümde tasarım, işletim sistemi, kamera ve kullanılabilirlik bakımından Android'lerden üstün amma velakin iPhone 12 fiyatına daha üstün Android'ler var kamera olarak tabii ki de düşük lakin ekran tazeleme oranı olsun, ekran boyutu olsun daha üstünleri var eger ben fotoğraf çekmiyorum ancak oyun oynarım gün içinde çok vakit geçiririm diyorsanız Android öneririm özellikle bu fiyata Samsung'un modelleri şahanedir. Ben şahsen fotoğrafcılık okdugum için bütcemin yettiği kadar olacak şekilde iPhone almayı tercih ettim, çevremdekiler tatlı bir hakaret ile neden Android almadıgımı sordu lakin bu da zevk meselesi. Sırf kamerası için aldım ben :)

Hocam ben kücük telefonları seviyorumda mecbur 11 aldım herkes 12 mini için pil sorununu öne çıkardı kendı konum değil lakin sırf bunun için konu açmayada değmez piliniz ne kadar süre gidiyor ve saglık kaç?
Günü çıkartıyor rahat bir şekilde pil sağlığım 86 olmasına rağmen rahatça yetiyor bana.

Hocam fanboy değilim ama Apple benim gözümde tasarım, işletim sistemi, kamera ve kullanılabilirlik bakımından Android'lerden üstün amma velakin iPhone 12 fiyatına daha üstün Android'ler var kamera olarak tabii ki de düşük lakin ekran tazeleme oranı olsun, ekran boyutu olsun daha üstünleri var eger ben fotoğraf çekmiyorum ancak oyun oynarım gün içinde çok vakit geçiririm diyorsanız Android öneririm özellikle bu fiyata Samsung'un modelleri şahanedir? Ben şahsen fotoğrafcılık okdugum için bütcemin yettiği kadar olacak şekilde iPhone almayı tercih ettim, çevremdekiler tatlı bir hakaret ile neden Android almadıgımı sordu lakin bu da zevk meselesi. Sırf kamerası için aldım ben :)

Hocam bende zaten kamera ve diğer özellikleri için alıyorum dediğiniz gibi işletim sistemi vs. çoğu Android'e göre daha iyi ve artık telefondan da çok oyun oynamıyorum eskide kaldı artık ha yüklersem zaman gecirmek için 1-2 mini oyun yüklerim onun dışında vaktimin çoğunu sosyal medya da geçiriyorum sosyal medya için de kamera önemli bir rol oynuyor.

Hocam bende zaten kamera ve diğer özellikleri için alıyorum dediğiniz gibi işletim sistemi vs. çoğu Android'e göre daha iyi ve artık telefondan da çok oyun oynamıyorum eskide kaldı artık ha yüklersem zaman gecirmek için 1-2 mini oyun yüklerim onun dışında vaktimin çoğunu sosyal medya da geçiriyorum sosyal medya için de kamera önemli bir rol oynuyor.

O zaman rahatlıkla 12 alabilirsiniz hocam kafanızı yormayın iyi cihazdır. Apple'a laf atıyor çoğu kişi ama sokakta görüyorum çoğu gencin elinde iPhone 7- 7Plus - 8 - Plus gibi telefonlar var şahsi olarak tanıdıgım arkadaşlarımda var kullanan gidip 11 alabilir 12 alabilir ama adam seviyor ve gayet de iyi gittiğini söylüyor şarjının vs. bu arada 6-6s kullananda var bayağı cevremde. iPhone cihazları ömürlük olur alırsın baktın güncellememi almıyor almasın yine gidiyor cihaz sorunsuz. Kasmadan etmeden kullanabilirsin. Android'lerde bu yok ben zamanında 4 bine Note 9 Pro aldım o zaman iPhone 11 8k falandı galıba o Android 3 yıl dayandı işte sonra zortladı.

O zaman rahatlıkla 12 alabilirsiniz hocam kafanızı yormayın iyi cihazdır. Apple'a laf atıyor çoğu kişi ama sokakta görüyorum çoğu gencin elinde iPhone 7- 7Plus - 8 - Plus gibi telefonlar var şahsi olarak tanıdıgım arkadaşlarımda var kullanan gidip 11 alabilir 12 alabilir ama adam seviyor ve gayet de iyi gittiğini söylüyor şarjının vs. bu arada 6-6s kullananda var bayağı cevremde. iPhone cihazları ömürlük olur alırsın baktın güncellememi almıyor almasın yine gidiyor cihaz sorunsuz. Kasmadan etmeden kullanabilirsin. Android'lerde bu yok ben zamanında 4 bine Note 9 Pro aldım o zaman iPhone 11 8k falandı galıba o Android 3 yıl dayandı işte sonra zortladı.

Haklısınız hocam benim de çevremde 7 Plus kullananlar var gayet de götürüyor yani bende de şu an Redmi Note 8 var 4 yıl oldu neredeyse telefon kendi kendine kapatıyor artık.

Haklısınız hocam benim de çevremde 7 Plus kullananlar var gayet de götürüyor yani bende de şu an Redmi Note 8 var 4 yıl oldu neredeyse telefon kendi kendine kapatıyor artık.

Kim nederse desin gerçekten iPhone kalite anlamında Android'lerden üstün. Evet Type-C yeni geldi, evet ekran tazeleme oranı 60Hz ama her elektronik değil fark etmeksizin her şeyde birşeylerden feragat edip bir şeylere verdikleri gibi iphonedada öyle. 60Hz evet ama o telefonu Android'e göre yıllarca daha çok kullanabilirsin öyle düşünmüyor insanlar. Ne iPhone 15 50k mı kardeşim o fiyatın yarısına daha iyisini alırsın derler evet alırsın ama 3 sene sonra o telefon haşat olur görürsün.

Ben bu soruyu apple'a sormuştum. 12 serisinde pil değişimi olduğu için radyasyon sorunu olmuş. Daha sonrasında yeni serilerinde pili değiştirip,düzelmişler. Ama ıphone 12 de devam ediyormuş.

Kim nederse desin gerçekten iPhone kalite anlamında Android'lerden üstün. Evet Type-C yeni geldi, evet ekran tazeleme oranı 60Hz ama her elektronik değil fark etmeksizin her şeyde birşeylerden feragat edip bir şeylere verdikleri gibi iphonedada öyle. 60Hz evet ama o telefonu Android'e göre yıllarca daha çok kullanabilirsin öyle düşünmüyor insanlar. Ne iPhone 15 50k mı kardeşim o fiyatın yarısına daha iyisini alırsın derler evet alırsın ama 3 sene sonra o telefon haşat olur görürsün.

Tamamen haklısınız hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı