iPhone 15 şarj olurken sürekli “şarj ediliyor” bildirimi geliyor

19mitoo66

Picopat
Daha fazla  
Sorunum başlıkta da belirttiğim üzere telefonumu şarja taktığımda neredeyse her %1 şarj artışında bildirim geliyor. Bu sistemsel olarak düzeltilebilecek bir durum mu yoksa kabloda adaptörde vs. mi bir sorun vardır? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

Sistemsel degil de kablo veya adaptorde sorun var gibi. Cok kisa bir anligina sarj almayi kesip yeniden sarj almaya baslayinca bildirim geliyor muhtemelen.

Sistemsel degil de kablo veya adaptorde sorun var gibi. Cok kisa bir anligina sarj almayi kesip yeniden sarj almaya baslayinca bildirim geliyor muhtemelen.
Ben de öyle düşünüyorum. Şu an şarj oluyor çekmek istemedim bir sonraki şarj edişimde farklı bir adaptör ve kablo ile deneyeceğim. Yine aynı sorun oluşursa Apple Destek üzerinden yardım alabilir miyim yoksa servise gönderin falan gibi bi cevap mı alırım?

Ben de öyle düşünüyorum. Şu an şarj oluyor çekmek istemedim bir sonraki şarj edişimde farklı bir adaptör ve kablo ile deneyeceğim. Yine aynı sorun oluşursa Apple Destek üzerinden yardım alabilir miyim yoksa servise gönderin falan gibi bi cevap mı alırım?

Apple destek ile gorusun onlar yonlendirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı