iPhone 5S uygulama destegi

ZENTAR0X

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, dün Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonum kırıldı hem de ağır şekilde. Elimde iPhone 5S var ama oda bozuk şekilde 😳 ekran siparişi verip takmayı düşünüyorum. Sizce uğraşmama değer mi? Instagram, WhatsApp, Netflix gibi şeyleri kaldırır mı?

Son düzenleme:
Merhaba, dün Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonum kırıldı hem de ağır şekilde. Elimde iPhone 5S var ama oda bozuk şekilde 😳 ekran siparişi verip takmayı düşünüyorum. Sizce uğraşmama değer mi? Instagram, WhatsApp, Netflix gibi şeyleri kaldırır mı?
Masraf etmeye gerek yok.

iPhone 5S birçok uygulamanın güncel veya güncele yakın sürümünü çok hızlı olmasa bile çalıştırmakta esasen, normalde çok ilk öneri olmamakla beraber gitarınızı satmak yerine iPhone 5S’i yaptırın derim kesinlikle.
Birkaç tane örnek uygulama:
Instagram: IOS 12.4
Facebook: IOS 13.4 (eski versiyonu sorunsuz çalışıyor)
YouTube: IOS 14.0 (eski versiyonu sorunsuz)
Twitter: IOS 14.0 (yine sorunsuz)
SnapChat: IOS 12
Netflix: IOS 15.0 (IOS 10’daki son sürümünde bile sorunsuz çalışıyor)
Whatsapp: IOS 12.0
Messenger: IOS 11.0
Spotify: IOS 13.0 (Emin değilim bilgim yok ama hiç olmadı mı Apple Müzik aynı ücrette ve sorunsuz çalışır)
(Operatörler olarak)
Turkcell: IOS 11.0
Turk Telekom Online İşlemler: IOS 11.0
Vodafone Yanımda: IOS 11.0

Şahsen ben cihaz birçok uygulamayı zarzor güncel olarak çalıştırmasına veya güncele yakın versiyonları çalıştırmasına razı olurum çünkü çok büyük bir sorun olacağını şahsen düşünmüyorum belki duygusal olabilirim enstrümanlarım hakkında ama özellikle seviyorsanız gitarınızı sakın satmayın telefon için derim.

iPhone 5S birçok uygulamanın güncel veya güncele yakın sürümünü çok hızlı olmasa bile çalıştırmakta esasen, normalde çok ilk öneri olmamakla beraber gitarınızı satmak yerine iPhone 5S’i yaptırın derim kesinlikle.
Birkaç tane örnek uygulama:
Instagram: IOS 12.4
Facebook: IOS 13.4 (eski versiyonu sorunsuz çalışıyor)
YouTube: IOS 14.0 (eski versiyonu sorunsuz)
Twitter: IOS 14.0 (yine sorunsuz)
SnapChat: IOS 12
Netflix: IOS 15.0 (IOS 10’daki son sürümünde bile sorunsuz çalışıyor)
Whatsapp: IOS 12.0
Messenger: IOS 11.0
Spotify: IOS 13.0 (Emin değilim bilgim yok ama hiç olmadı mı Apple Müzik aynı ücrette ve sorunsuz çalışır)
(Operatörler olarak)
Turkcell: IOS 11.0
Turk Telekom Online İşlemler: IOS 11.0
Vodafone Yanımda: IOS 11.0

Şahsen ben cihaz birçok uygulamayı zarzor güncel olarak çalıştırmasına veya güncele yakın versiyonları çalıştırmasına razı olurum çünkü çok büyük bir sorun olacağını şahsen düşünmüyorum belki duygusal olabilirim enstrümanlarım hakkında ama özellikle seviyorsanız gitarınızı sakın satmayın telefon için derim.
Çok teşekkür ederim yeni telefon aldım gitarımı satmadan.

Geri
Yukarı