Satılık iPhone 6s 64 GB

• Konuyu başlatan clln
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 233

clln

Hectopat
Daha fazla  
5-6 yıldır bu telefonu kullanıyorum, bir kere denize girdi ve sıfırıyla değişti. Yani elimde ki cihaz 4-5 senelik.
MediaMarkt'tan 2015 aralık-ocak gibi alınmıştı.
Uzay Girisi modeli.
Telefonun arkasında derin çizikler olmasa da zamandan kaynaklı aşınmalar ve 2 senedir kılıfsız kullanılmasından dolayı çizikler mevcut.
iPhone 6s Samsung işlemciliydi (Benim aldığım zamanda Apple işlemcili ve Samsung işlemcili diye olaylar vardı.). Sanırsam bu işlemci diğerinden %5-10 arası daha az performanslı ve pili daha çabuk tüketiyordu.
Telefonda ısınma var ve pili hiç değiştirmedim. Pili değiştirip kılıfla kullanırsanız sorun yaşamayabilirsiniz.
Orijinal şarj cihazı var ancak kablosu yok. Kulaklık yok. Kutusu hala evde duruyor.
Tekliflerinizi konu altından sunabilirsiniz.
Ekranda her zaman koruyucu ekranın kırılmasını engelleyen kılıf (jelatin) ile kullandığım için kırık, çizik yok. Kamerayı çok kullanan birisi değilim ancak hala güzel çekim yapıyor. Ahizesinden ve hoparlöründen az ses geliyor temizletirseniz bu ses artabilir. Parmak izi sensörü hala severek kullanıyorum gayet iyi durumda.
Telefon da hala günlük kullanımda donma, kasma yaşamıyorum. Cihazı biraz daha kullanabilirdim ancak uğraşmak istemiyorum ve büyük ekranlı bir telefona geçmek istiyorum.

Az önce AnTuTu testi yaptım ve 224881 puan aldı:
  • 69738 CPU
  • 69515 GPU
  • 35146 MEM
  • 50482 UX

1500 TL gibi bir fiyat düşünüyorum.
Telefondan ve 2. el piyasadan anlamadığımdan takas düşünmüyorum.
Konu altından teklif verin, makul görürsem iletişim bilgilerimi verebilirim.
@Flapers hocam neden o ifadeyi koydunuz?

Son düzenleme:
Arkadaşım ilgileniyor. Discord Reynmen#4148

Geri
Yukarı