Çözüldü iPhone 8'de alınmış yedeği iPhone 6'ya geri yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Merhaba,

iPhone 8 cihazda iOS 15.4.1 sürümünde alınmış bir yedeklemeyi iOS 12.5.5 sürümünde bir iPhone 6'ya aktarmak istiyorum. iTunes da 3uTools da buna izin vermiyor. Sürümü "çok eski" olduğu için yedekleme geri yüklenmiyor. Bunun başka bir yolu, çaresi var mıdır? Farklı bir yazılım ile bu yedeği aktarabilir miyim? Önemli olan fotoğraflar notlar ve kişiler sadece diğerlerinin geçmesine gerek yok. Tabii geçse fena olmaz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Arkadaşlar böyle bir durum mümkün değil maalesef. Yedekleme iOS 15.4.1'de alındığı için iCloud veya iTunes fark etmez, hiçbir şekilde iOS 12 sürümünde bir cihaza aktarılmıyor.

Çözümü elle tek tek aktarmakta buldum.

Konu kapanabilir.
Bir yontem vardi Ios 16 yedegimi 15.6 e gecirmistim. Istersen eve gidince atayim ama cok eski bu yedek calismayabilir en iyisi guncellemek telefonu.

Maalesef yok. iCloud üzerinden yapmanız gerek. 5GB'dan fazla veriniz varsa ücret ödemelisiniz.

Bir yontem vardi Ios 16 yedegimi 15.6 e gecirmistim. Istersen eve gidince atayim ama cok eski bu yedek calismayabilir en iyisi guncellemek telefonu.
İyi de hocam güncelleme almıyor ki cihaz. iPhone 6'lar şu an iOS 12'de stuck durumda :D

Maalesef yok. iCloud üzerinden yapmanız gerek. 5GB'dan fazla veriniz varsa ücret ödemelisiniz.
39 GB veri var. iCloud'dan kesin olacaksa ödemeye razıyım. Denediniz mi?

İyi de hocam güncelleme almıyor ki cihaz. iPhone 6'lar şu an iOS 12'de stuck durumda :D

39 GB veri var. iCloud'dan kesin olacaksa ödemeye razıyım. Denediniz mi?
Şimdiye kadar hep upgrade denedim, hiç downgrade denemedim ama olduğunu biliyorum. Yine farklı yorumları bekleyebilir veya araştırma yapabilirsiniz ödemeden önce.

Aynı hesapla giriş yapıyorsunuz tabii hatırlatayım (y)

Apple'ın sitesinde iCloud fiyatları bu şekilde görünüyor. Güncel mi bu fiyatlar?
1658933729999.png

Arkadaşlar böyle bir durum mümkün değil maalesef. Yedekleme iOS 15.4.1'de alındığı için iCloud veya iTunes fark etmez, hiçbir şekilde iOS 12 sürümünde bir cihaza aktarılmıyor.

Çözümü elle tek tek aktarmakta buldum.

Konu kapanabilir.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı