iPhone 8'lerin batarya durumu nasıl?

Yiğit Karayarvu

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. iPhone 8 veya fiyatı bana uygun olursa iPhone 8 Plus almak istiyorum 2. el ama iPhone 8'in bataryası gözüme çok düşük geldi şu anki kullandığım telefon J2 Core bunun 2600MAH ama iPhone 8'in 1821 mAh. Bu fark ne kadar fark eder? Okulda falan kullanacağım telefonumu sabah 8'den öğlen 4-5'e kadar %100 şarja götürür mü?

Ben iPhone 11 kullanıyorum onda bile bir günümü geçirmiyor iPhone 8 daha kötü ama sırf bu yüzden Android alma.

Bildiğim kadarıyla iPhone8 ve iPhone8 Plus'un batarya değerleri farklı olması gerekiyor kontrol edin lütfen.

Biliyorum biliyorum ben iPhone 8 almaya daha yakın olduğum için iPhone 8 üzerinden sordum aslında.

Ben iPhone 11 kullanıyorum onda bile bir günümü geçirmiyor iPhone 8 daha kötü ama sırf bu yüzden Android alma.

Android olarak Samsung alırım zaten sadece ama onlarında fiyatları uçmuş maalesef ikinci el bu telefonları almak daha manıtıklı geliyor hız kamera vs. Açısından.

Arkadaşlar merhaba. iPhone 8 veya fiyatı bana uygun olursa iPhone 8 Plus almak istiyorum 2. el ama iPhone 8'in bataryası gözüme çok düşük geldi şu anki kullandığım telefon J2 Core bunun 2600MAH ama iPhone 8'in 1821 mAh. Bu fark ne kadar fark eder? Okulda falan kullanacağım telefonumu sabah 8'den öğlen 4-5'e kadar %100 şarja götürür mü?
Ben şu anda 6s kullanıyorum. Okulda fazla kullanmazsam akşamı %70 ile falan çıkartıyordu en son. 2000 mah kapasiteli pil taktırmıştım geçen sene. Her teneffüs elimden düşürmezsem çıkışa doğru bitmeye yaklaşıyordu.

Biliyorum biliyorum ben iPhone 8 almaya daha yakın olduğum için iPhone 8 üzerinden sordum aslında.

Android olarak Samsung alırım zaten sadece ama onlarında fiyatları uçmuş maalesef ikinci el bu telefonları almak daha manıtıklı geliyor hız kamera vs. Açısından.
Bende iPhone8 kullanıyorum ama yaklaşık 3,5 sene önce aldım. Aldığım zamanlar şarjı hiç gitmiyor diyordum ama şu an 3-4 saat beni götürse şükrediyorum 😀

Batarya değerleri farklı ancak normal iPhone 8 kullanmış birisi olarak bataryası çok kötü. Dediğin gibi okulda kullanıyordum powerbank olmadan götürmesi imkansızdı. Tabi pil sağlığı yüzdesi düşmüştü benim telefonun zamanla ama bu dönemde alınmaz bence. Yine de bütçeyi arttıramıyorsan eğer alacağın telefonun pil sağlığı yüzdesi iyiyse yine işini görebilir. Tabi okuldaki kullanımın da önemli ben başka telefona geçmeden önce okulda hiç oyun oynamasam bile powerbanksiz dayanmıyordu. En azından bir süre sonra sıkıntı yaşayacağını bilerek al.

Beni götürüyor (derste kullanılmadığı için.) Öğle molasında 1 saat falan telefon elimde oluyor, eve gidene kadarda 1.5 saat duruyor sarjım yine 40 50 kalıyor. %100 iken 5-6 saat dayanıyor benim telefon...

Yeni konular

Geri
Yukarı