iPhone Şarj Kablosu Önerisi

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, iPhone şarj kablosuna ihtiyacım var. Aslında orijinal kablo sapasağlam fakat priz uzakta ve telefona bakmak için ayakta durmam gerekiyor. Yanımda dursun istiyorum bu yüzden 2 metre bir kablo almak istiyorum. Önerebileceğiniz markalar var mı? Benim iyi diye bildiklerim Anker, Spigen, Baseus, Ttec mevcut. Bunların arasında kötü dediğiniz veya bu da iyi markadır dediğiniz varsa önerilerinizi beklerim.

Yan sanayi kablolar, pile zarar verebilir. Topraklamalı uzun bir priz alsanız sizin yararınıza olur.

Son düzenleme:
Güzel kablo, hayırlı olsun.
Hepsiburada mail olarak anket yollamıştı. Yaparsam 50 TL hediye ediyordu ve bir alt limit yoktur yazıyor. 25 Haziran'da siparişi vereyim o zaman, 25'inde aktif olacakmış. Umarım şu an bulunduğu fiyat değişmez.
Orijinal 2 metre 300 TL. İçerisinde Deji batarya bulunan iPhone 6 için değmez diye düşünüyorum.

Merhaba, iPhone şarj kablosuna ihtiyacım var. Aslında orijinal kablo sapasağlam fakat priz uzakta ve telefona bakmak için ayakta durmam gerekiyor. Yanımda dursun istiyorum bu yüzden 2 metre bir kablo almak istiyorum. Önerebileceğiniz markalar var mı? Benim iyi diye bildiklerim Anker, spigen, baseus, ttec mevcut. Bunların arasında kötü dediğiniz veya bu da iyi markadır dediğiniz varsa önerilerinizi beklerim.

Ben bunu kullanıyorum oldukça kaliteli ve güzel bir kablo.

Şunu buldum aslında Apple lisanlı. Gerçi telefonun batarya Deji, garantisi yok yani. Güvenlik açısından düşünüyorum.
Bende şans yok arkadaş ya. İndirim kuponu için beklerken ürünün tükendiğini gördüm.
Bende şans yok arkadaş ya. İndirim kuponu için beklerken ürünün tükendiğini gördüm.
Bu ürünü almayı planlıyorum. Kar edelim derken zarar ettik.
@Anil26 Selam, istediğim özelliklerde iki ürün buldum. Aralarında sadece 10 TL fark var. Sende Ttec mi yoksa Anker mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı