Satılık iPhone SE 16 GB Space Grey

maestra

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Music Producer | Hasan Çiyiltepe
Moderatörden satılık ikinci el temiz kullanılmış yanında sigara dahi içilmemiş ayfon. Şaka şaka tabi :)

Fiyat : 1700 TL

Selamlar arkadaşlar,

Eylül gibi satın aldığım İphone SE modelli telefonumu satılığa çıkarıyorum. 16GB modeli ve Space Grey renginde. Batarya ve genel performansta iddialı bir telefon olduğu bilinmekte. Telefonda hiç bir sorun yok, üstünde kılcal çizik dahi bulunmuyor biraz bu konularda takıntılı bir insanımdır. Batarya döngüsü sanırsam daha 100'ü görmemiştir. Telefonu yurt dışından yeni bir telefon alacağım için satıyorum. Umarım beğenen ve alan arkadaşı çok mutlu eder. Tabiiki öğrenci arkadaşlarımızı unutmuyoruz, onlara bir güzelliğimiz illa ki olur.

İyi forumlar.

001 (1).jpeg
001 (2).jpeg
001 (3).jpeg
001 (4).jpeg
001.jpeg

Son düzenleme:
Öğrenciyim, indirim isterim. GM5 Plus + 500 TL düşünür müsünüz? Bir de ürünün sıfır ve 32 GB modelinin 1750 TL civarlarında bulunabiliyor. Biliyorum takası kabul etmeyeceğinizi ama yazayım bir denemek istedim.

Öğrenciyim, indirim isterim. GM5 Plus + 500 TL düşünür müsünüz? Bir de ürünün sıfır ve 32 GB modelinin 1750 TL civarlarında bulunabiliyor. Biliyorum takası kabul etmeyeceğinizi ama yazayım bir denemek istedim.
Fiyatta tabii ki bir indirim düşünürüm ama takas asla düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ocak ayında değişimi yapılmış, garantisiz iPhone 6 64 GB var. Kılıfsız kullanılmadı, yalnızca ekranda koruyucu olmadığından ufak çizikler var. Dert olacağını sanmıyorum. Eğer düşünürseniz konuşabiliriz.

Fiyatta tabii ki bir indirim düşünürüm ama takas asla düşünmüyorum.
iPhone modellerinin fiyatını hiç çözemedim. Fiyatı öldürmek istemiyorum. Lakin hediye olarak almak istiyorum telefonu babama. 1200TL çok düşük bir fiyat mıdır? Bu arada öğrenci indirimi ve hediye olacağı için indirme yaparsanız çok mutlu olurum. Hayırlı bayramlar. :)

Geri
Yukarı