Çözüldü iPhone XS Max yazılım desteği bitince ne olacak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Uygulamalar desteği kesene kadar uzun bir süre daha kullanırsınız. Güvenlik güncellemeleri de gelmeye devam eder, yeni iOS sürüm ve özelliklere erişemezsiniz sadece.
Gelecek güncellemeleri almayacak gibi söylemler var. Alamadı diyelim. Ne olur uygulamaları vs. kullanamaz mıyız?

Önceden satın alınan veya ücretsiz uygulamaları indirdiysen bulut logosu olarak görünür. O uygulamaları desteği kesilince eskisürümlerini indirmene izin veriyor App Store. Ben hala iPhone 6S Plus kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben desteğinin bu sene gideceğini sanmıyorum. Nitekim A11 bionic çipli cihazlar hala destekleniyor ve arada ciddi performans farkı var. Bu sene A11 bionic çipli cihazların desteği kesilir. Seneye ya da ondam sonraki sene A12 Bionic'in desteği kesilir. Bence en az 4 sene gideri var şu an.

Ben desteğinin bu sene gideceğini sanmıyorum. Nitekim A11 bionic çipli cihazlar hala destekleniyor ve arada ciddi performans farkı var. Bu sene A11 bionic çipli cihazların desteği kesilir. Seneye ya da ondam sonraki sene A12 Bionic'in desteği kesilir. Bence en az 4 sene gideri var şu an.
Hocam çok sağ olun cevabınız için. Büyük ekranlı telefon sevdiğimden dolayı Max serilerine yönelmem gerekiyor. En uygun fiyatlı ve mantıklı olanda XS Max. Bu dediklerinizden sonra gönül rahatlığıyla kullanırım.

Geri
Yukarı