IPXSB-H61 ile GTX 750 ti uyumlu mu?

TugruL'

Hectopat
Daha fazla  
Beyler elimde bu pc var;

jexxqq-jpg.22628

Bu güç kaynağı;

y5mm4z-jpg.22627

Bu da şu anki ekran kartım;

g1ee9b-jpg.22629

Şunu almayı düşünüyorum;

Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ayrıca elimde ne olduğu belirsiz bir 400 watt psu var.
Oynamak istediğim oyun fifa 15, gta 4, need for speed falan. Fazla masraf yapmadan nasıl sistemimi güncellerim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş anakart Pegatron, pek sevmediğim bir anakart markası. Sitesi falan hiçbir şey de yok, bios sıkıntısı olursa tamiri zor oluyor. Ekran kartına gelirsek, gösterdiğin ekran kartını alıp birde eğer anakart ddr3 destekliyorsa 2 GB ram eklersin. Böyle yaparsan oyunları iyi oynarsın.

Bios sıkıntısı derken kardeş bir açarmısın konuyu? Ben pek bilmiyorum zaten, alıp başka bir arkadaşa takdıracağım. Bir de W8.1'e format attıracağım.

@Emircan Yılmaz :D aynen ama uğraşmak istemedim, telefon daha basit geliyor.

Pegatron anakartlar iyi değil kısaca bios güncelleme zor, herhangi bir sıkıntıda anakart kurtarılmayabilir kendim yaşadım çünkü.

Ben şimdi Gigabyte kullanıyorum, çok iyi herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gigabyte öneririm, hem bios güncelleme bazılarında otomatik yapıyor, sen hiç dokunmuyorsun bile.

Beyler bir yardımcı olun, istediğim cevabı hala bulamadım. Ben bu ekran kartını alıp istediğim oyunları (Fifa 15, gta 4, orta seviye gta 5 falan) oynar mıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı