iRig, Windows ya da Android ile çalışır mı?

meteL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elektro gitarımı çalmak için en uygun yöntem olarak iRig ve Guitar Link ürünlerini gördüm. Guitar Link'in piyasada çok çakması bulunuyormuş. iRig daha iyi gibi göründü gözüme fakat IOS ya da Mac bilgisayarım yok. Windows ya da Android ile bu cihaz düzgün çalışıyor mu? Deneyimi olanlar yazarsa sevinirim.

Onun işletim sistemile alakası yok. Kulaklık girişi olan tablet, telefon her şeye takabiliyorsunuz. Dönüştürücü gibi bir şey. Ses kalitesi açısından HD ile arasında dünyalar kadar fark olur. Benden söylemesi.

Onun işletim sistemile alakası yok. Kulaklık girişi olan tablet, telefon her şeye takabiliyorsunuz. Dönüştürücü gibi bir şey. Ses kalitesi açısından HD ile arasında dünyalar kadar fark olur. Benden söylemesi.
Anladım hocam biliyorum da ilk mesajda belirttiğim gibi uyguna çözmeye çalışıyorum işi. iRig için Android ya da Windows ile kullanıldığını göremedim hiçbir yerde. Zaten ben de Guitar Link satın aldım. Onun da çakması geldi. Guitar Linh yazıyor. Yine de en azından ses alıyorum iyi kötü. Fakat bunda da birden fazla tele vurunca sesler karışmaya başlıyor.

Anladım hocam biliyorum da ilk mesajda belirttiğim gibi uyguna çözmeye çalışıyorum işi. iRig için Android ya da Windows ile kullanıldığını göremedim hiçbir yerde. Zaten ben de Guitar Link satın aldım. Onun da çakması geldi. Guitar Linh yazıyor. Yine de en azından ses alıyorum iyi kötü. Fakat bunda da birden fazla tele vurunca sesler karışmaya başlıyor.
Gitar link dediğimiz şey; USB portunu ses portuna çeviren dönüştürücü, başka bir şey değil. Yani gitar çıkışını Mikrofon girişine bağlasanız aynı şey. Irig1 de de durum aynı.

ikinci el HD bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı