İşlemciye Diş Macunu Sürmek Zararlı mı ?

Can Palavan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemciye termal macun yerine, diş macunu sürdüm ve etkili oldu sıcaklık video izlerken 85 dereceyi buluyordu. Fakat diş macunu sürdüm 34 dereceye kadar bir düşüş oldu zararlı mı bunu yapmak? Lütfen bilgili olan arkadaşlar cevap yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ilk defa duydum. İlginç. Bunu göze almak yürek ister bence :) 85 dereceden 34 dereceye düşmüş. Benim eski Casper'a sürsem mi acaba ? :)

Her işin bir üslubu vardır bence yanlış bir hareket olmakla donanımınıza zarar verebilirsiniz. Termal macunlar size uzun süreli soğutma sağlamak ve uzun süre dayanması için yapılmış özel bir macundur. Eğer önceki termal macununuz işini yerine getirmiyorsa araştırarak daha iyi kaliteli termal macunlar kullanabilirsiniz.

Bende zamanında termal macun alamadığım için diş macunu sürmek zorunda kalmıştım. Tam yazın ortasında hunharca oyun oynadığım zamanlarda ani kapanmalardan kurtarmıştı ancak geciktirmeden 3-4 gün sonra termal macun almistim. Eğer imkanın varsa en kısa sürede bir termal macun al. Çünkü kuruduktan sonra o macunu çıkarmak kolay olmuyor.

Bende ilk defa duyuyorum fakat bir tüp termal macunu minimum 3-4 sefer kullanabiliyorsunuz ve diş macunu çabuk kurur sürekli söküp takmak yuvalara zarar verebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı