İsmimi bilen birisi bana bir şey yapabilir mi?

HzCizis

Decapat
Daha fazla  
Bu akşam arkadaşımla parkta otururken 2 kişi geldi birkaç soru sordu. İsmimizi falan söyledi arada havadan sudan konuştu. Bizde öyle ismimizi falan söyledik ama daha sonra adam yasak olan bir şeyler sattığını söyledi ben de çok takan birisiyim. Zaten küçük bir yerde yaşıyorum. Bu adam ismim ve soyadımla bir şey yapabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu akşam arkadaşımla parkta otururken 2 kişi geldi birkaç soru sordu. İsmimizi falan söyledi arada havadan sudan konuştu. Bizde öyle ismimizi falan söyledik ama daha sonra adam yasak olan bir şeyler sattığını söyledi ben de çok takan birisiyim. Zaten küçük bir yerde yaşıyorum. Bu adam ismim ve soyadımla bir şey yapabilir mi?
keşke vermeseydin benimde başıma geldi yani gelip birisi bişey satmadıda ismimi soyismimi verdiğim birisi sülalemi buldu ailemi falan arayarak rahatsız etti eve siparişler yolladı vs

maalesef yapabilir ama ona bağlı yani

keşke vermeseydin benimde başıma geldi yani gelip birisi bişey satmadıda ismimi soyismimi verdiğim birisi sülalemi buldu ailemi falan arayarak rahatsız etti eve siparişler yolladı vs

maalesef yapabilir ama ona bağlı yani
Anladım. Umarım bir şey olmaz.

Keşke vermeseydin benim de başıma geldi yani gelip birisi bir şey satmadıda ismimi soyismimi verdiğim birisi sülalemi buldu ailemi falan arayarak rahatsız etti eve siparişler yolladı vs

Maalesef yapabilir ama ona bağlı yani

Peki nasıl sona erdi? Ne yaptınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı