İstanbul erkek kuaför/berber önerisi

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba yıllardır tanıdık mahalle berberinde tıraş oluyorum ve saçımdan hiç memnun değilim kaliteli bir berbere gitmek istiyorum. Aklımda birkaç fikir var fakat bana ne tarz bir saçın yakışacağını bilmiyorum kafa yapısına uygun saç kesimi yapan bir kuaföre gitmek istiyorum önerebileceğiniz F/P bir kuaför var mı?

Merhaba yıllardır tanıdık mahalle berberinde tıraş oluyorum ve saçımdan hiç memnun değilim kaliteli bir berbere gitmek istiyorum. Aklımda birkaç fikir var fakat bana ne tarz bir saçın yakışacağını bilmiyorum kafa yapısına uygun saç kesimi yapan bir kuaföre gitmek istiyorum önerebileceğiniz F/P bir kuaför var mı?

Nerede ikamet ediyorsun?
Nereye gidebilirsin?

Nerede ikamet ediyorsun?
Nereye gidebilirsin?

Hocam eğer değecekse Marmaray, Metro, Metrobüs ile gidilebilecek her yere gidebilirim aslında ama E5'e yakın bir yer olursa güzel olur. Saçlarım çok koru ve kabarık gideceğim kuaförden ürün ve bakım tavsiyesi de isteyeceğim işini bilen proffesional bir berberin istediğim saçı gerekli malzemeler ile yapabileceğini düşünüyorum dağanık saç istiyorum fakat saçlarım çok sıkı ve kuru bu yüzden saçlarımı dağanık yapmaya çalıştığımda birbirine giriyor ve kabarıyor.

Ben uzun zamandır Ümraniye - Yamanevler metro durağında çarşı akademi kuaför var oraya gidiyorum, randevulu çalışılıyor istediğin bir saç modeli varsa çok iyi yapıyorlar kısa saç için. Uzun saç iyi yapıyolar mı bilmiyorum ben genelde kısa kestiriyorum.

Hocam eğer değecekse Marmaray, Metro, Metrobüs ile gidilebilecek her yere gidebilirim aslında ama E5'e yakın bir yer olursa güzel olur. Saçlarım çok koru ve kabarık gideceğim kuaförden ürün ve bakım tavsiyesi de isteyeceğim işini bilen proffesional bir berberin istediğim saçı gerekli malzemeler ile yapabileceğini düşünüyorum dağanık saç istiyorum fakat saçlarım çok sıkı ve kuru bu yüzden saçlarımı dağanık yapmaya çalıştığımda birbirine giriyor ve kabarıyor.

Cankurtaran Mahallesinde Kadir Alkan'ın ilk ailesinden kalan salonu var. Ekip sağlam ve işçiliği güzel.
İşin ana mutfağı orası. Bence bir arayıp fiyat alın derim.
Lokasyon olarak Bakırköy'de de şubeleri var.
Ayda 1 kere tıraş oluyorsanız 2 ayda 1 olacak şekilde sıklığınızı değiştirin derim. Fiyat olarak denge sağlarsınız ve tek saç tipinden iki farklı (kısa-orta , orta-uzun) saç tiplerini kullanmaya başlamış olursunuz.
Ben 2 ayda bir tıraşa gittiğim için iki farklı saç tipi kullanıyorum. Vakit ve nakit olarak daha mantıklı oluyor. Hem kısa hem uzun kullandığım için daha konforlu ve kullanışlı oluyor.

Cankurtaran mahallesinde kadir Alkan'ın ilk ailesinden kalan salonu var. Ekip sağlam ve işçiliği güzel.
İşin ana mutfağı orası. Bence bir arayıp fiyat alın derim.
Lokasyon olarak Bakırköy'de de şubeleri var.
Ayda 1 kere tıraş oluyorsanız 2 ayda 1 olacak şekilde sıklığınızı değiştirin derim. Fiyat olarak denge sağlarsınız ve tek saç tipinden iki farklı (kısa-orta, orta-uzun) saç tiplerini kullanmaya başlamış olursunuz.
Ben 2 ayda bir tıraşa gittiğim için iki farklı saç tipi kullanıyorum. Vakit ve nakit olarak daha mantıklı oluyor. Hem kısa hem uzun kullandığım için daha konforlu ve kullanışlı oluyor.

Hocam kadir alkanı tanıyorum sosyal medyadan fiyat listesine bakmıştım 1000-1500 arası bir şeydi saç kesimi iyi bir berber olduğunu biliyorum fakat benim saç yapım biraz kötü dediğim gibi çok kuru ve kabaran yıpranmış bir saç yapım var bu halde gidersem çok iyi bir verim alabilir miyim emin değilim biraz riskli o yüzden bir tık daha uygun fiyatlı ve işinin eğli birine gitmeyi düşünüyorum sizce nasıl olur önce kadir alkana gitsem çözebilirler mi?

Geri
Yukarı