Satılık İstanbul içi satılık anakart + işlemci/soğutucu + RAM

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Daha fazla  
Sistem yükselttiğim için satılık parçalar. RAM'ler yeni, garantisi ve kutusu duruyor. Diğer parçaların garantisi vs yok. Zaten gayet temiz parçalar. Oyun ve günlük işler için kullanıldı. Üçünü birlikte satıyorum. ( fiyat 10 bin TL )

parçalar

• AMD Ryzen 7 3800X + AMD Wraith Prism
  • MSI B550 Gaming Plus
  • Kingston Fury Beast RGB 2x8GB 3200 MHz

İstanbul/ Başakşehir'de oturuyorum. Tekliflere açığım. Pilotlar yazmazsa sevinirim. 😉

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyata yorum yapılabilir yazdığı için yazıyorum, fiyata bakılırsa pilot siz gibisiniz😆
Teklife açığım dedim zaten. Sahibinden'e bakmanızı tavsiye ederim. Piyasası bu fiyatlarda ama ben teklife göre uyguna da bırakabilirim. 😀

Teklife açığım dedim zaten. Sahibinden'e bakmanızı tavsiye ederim. Piyasası bu fiyatlarda ama ben teklife göre uyguna da bırakabilirim. 😀
Oradaki ilanların yüzde 99.99'u düşen olursa diye yüksek yazılıyor, o da degilse pazarlık için uçuk fiyatlar yazılıyor.

Oradaki ilanların yüzde 99.99'u düşen olursa diye yüksek yazılıyor, o da degilse pazarlık için uçuk fiyatlar yazılıyor.
İlginç bir genelleme ama ben çok uyguna iyi parçalar da gördüm. Bakalım, tekliflere göre :)

Yeni konular

Geri
Yukarı