J7 2016 Root nasıl atılır?

ROOT atıp yapacağınız işlemi söyler misiniz ?
Aklınızda ROOT atıldıktan sonra cihazım hızlanır gibi bir kanı var ise unutun ROOT tek başına bir işe yaramaz.

ROOT atıp yapacağınız işlemi söyler misiniz ?
Aklınızda ROOT atıldıktan sonra cihazım hızlanır gibi bir kanı var ise unutun ROOT tek başına bir işe yaramaz.
Sd kartimi dahili depolamama eklemeyi düşünüyorum yani sd kartı telefon hafızası gibi kullanmak için root gerekiyormuş o yüzden.tesekkurler.

SD kartimi dahili depolamama eklemeyi düşünüyorum yani SD kartı telefon hafızası gibi kullanmak için root gerekiyormuş o yüzden. Teşekkürler.

Önermem bunu yapınca sizi bir sürü sorunlar bekliyor. SD kart en ufak hatada sistemden ayrıldı gibi gözükür ise kafanız ağrıyacaktır.

İroot gibi uygulamalar var Android'de, bazıları şansa rootluyor bazıları işe yaramıyor.
Garanti olarak Odin üzerinden yapılıyor ama oda riskli. Yanlış dosyayı atarsanız telefon çökebilir.

Bende de J7 2016 vardı ROM root gibi işlerle çok uğraşmıştım başta stock roma geri dönemedim daha sonra da cihazım komple çöp oldu ama tecrübem oldu. Eğer telefonu bozmayı göze alıyorsanız bu işlemleri yapın yoksa yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı