Jedi Survivor 119 Update indiriyor

ramsteinn

Decapat
Makaleler
1
Dostlar oyunu 3 gün önce 150TL'ye EA Play'den aldım 8 saat oynadım 1650 Super ekran kartımla, zar zor tost makinesi grafiklerle. Velhasıl kelam bugün oyuna gireyim derken bir baktım oyuna Update gelmiş ama bu nasıl bir updateyse anlamadım 119GB tekrardan yüklüyor ama yüklüyor mu anlamış değilim çok hızlı yükleniyor 20GB'yi normalde 30dk da yüklüyorsa şu an 5dk da yüklüyor ve disktte yer kaplamyor bu nedir böyle? Vallahi çıldıracağım adam gibi oyun oynayamıyoruz. Oyunda sanki GTA 6 1650 Super sistemle hesap makinesi grafiklerle oynuyoruz!

Güncelleme boyutu daha az, fakat güncellemeyi uygularken sıkıştırılmış dosyaları açıp kapattığı için 116 GB yazmakta. UE4 oyunları yavaş güncellenir zaten. Daylight 1 GB patch gelir mesela yüklenmesi için 60 GB'ı tek tek açar, yerine koyar sonra tekrar kapatır.

Güncelleme boyutu daha az, fakat güncellemeyi uygularken sıkıştırılmış dosyaları açıp kapattığı için 116 GB yazmakta. UE4 oyunları yavaş güncellenir zaten. Daylight 1 GB patch gelir mesela yüklenmesi için 60 GB'ı tek tek açar, yerine koyar sonra tekrar kapatır.
tamamdır bende diyorum bu 116gb falan nerden cıktı o olay öyle değilmiş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı