Jeep Grand Cherokee ZJ

Türkiye'de ki en kral civici getir bakalım Kemerburgaz orman yolunu ae101 den önce bitirebilecek mi? Araç full orijinal. Numaram 0531-850-57-76 ara, bul 1.6 ies veya vti kim ormana uçuyor kim virajları bitiriyor görelim.
Yanlış anlama corollam yok piyasa arttırmaya çalışmıyorum. Ama coiloverli olsun olmasın her türü hondaya gider.
Bizim setuplarda 100-200 4.5 5.5 saniyeye kadar iniyor haberin olsun.
O f10 m5 ile madara olursun, öyle yüklü araçlar var. Yazılımcı Özgün çıkarıyor.
Yakıtın da benden ne olursun gel.

Abi 3 Sene sonra temelli İstanbuldayım oynanmış arabada herkes herkesi gömer oynama yapacaksak ben bizim eski V10 M5 Bulur 1000 Beygir minimum yapar 0-200 5 Saniye de olur orası sorun değil. Stok Vti ile hadi 1.6 Ae101 rezil olur 2.0 Ae101 diyelim. Civic'in potansiyeli çok daha yüksek Veyronla yürüyen civicler var. Mevzu setup olursa F20C motor setupla Gt-R, Veyron tanımıyor. Honda Toyota'yı ipte oynatır yeni nesil Type-R ile Japon rakiplerini yerin dibine soktu.

Ben motor gücünden bahsetmiyorum, tabiki vti daha güçlü ve çok daha iyi yükleniyor. Drag ayrı bir dünya, içinde de olduğum bir dünya. Sen ae101'de yol tutuş yok dedin, ben de 96-2001 arası istediğin civicle gel dedim. Hatta vtec ve vtec 2 kasalar da olur, hatta fd6 da olur. :D
Ve karbüratörlü bazı ae101'ler ae86 ile aynı motoru kullanıyor, yurt dışı setuplar da 900hp'ye kadar gördüm.

Yere aktarabiliyorsa sorun yok. Yüksek devir konusunda her zaman Honda önde gider istenirse 1.6 VTI'da 900 Beygir yapılabilir gayet. Tabi karbüratörlü kadar rahat olmaz sanırım.

Yavaş salla büyüyünce alırsın dediğin arabaları :D yok m5 yok e55 amg önemli olan güçlü arabayla yarışmak değil. güçsüzü güçlü yapmak. Norm yaşın kaç bilmiyorum ama git kumda oyna Honda 1.6 vti kalmadı artık yazılımlı focusla geçiyorum ben onları hey gidi hey.

Dostum 3 sene Allah izin verir de burada olursam seninle görüşelim derim. Focus'u asfalta yapıştırmak isterim. E55 Bizim değil. M5'imiz vardı. F10 M5 Alacağım Kayseri'de büyük bir şirkette çalışıyor babam aylık geliri 20Bin TL'nin üzerinde şuan bana sadece 2000 Civarında veriyor 2-3 Sene sonra fabrikayı kuralım görüşürüz. Sana göre güçsüzü güçlü yapmak önemli bana göre değil. 1.6 VTI hangi focusla geçiyorsun ? 1.6 TDCI ise seni biraz yemişler kusura bakma. 1.6 EcoBoost'sa zaten bir zahmet geç. Senin gibi dangalaklar burada laf yapmayı severler.

110hp dizel getz veya era yazılım ile 1.6 vti ile kafa kafaya yürüyor, hard yazılımlı ve katalizatörü sökük ise geçiyor bilgin olsun. :D Tork çok farklı birşey.
O yüzden yazılımlı focus da geçer.
Youtube'ye getz vs z3 yaz, arkadaşın getzi o. 88hp orijinali, sadece yazılım var araçda. 2.8 ve getz ile aynı kilodaki bwmyi nasıl ayırıyor gör.
Atmosferik devri bitti, turbo dizel ve turbo benzinliler coşuyor şu an.

Tamam. Madem atmosferik bitti. 1.6 VTI'ın Turbolanmış videolarını izlediniz mi ? Yürüdüğü araçlar M3, 2.0 STI vs. Stok arabayla oynanmış araba karşılaştırılmaz. Hadi 1.5 VGT Motora da 2.0 Bar Turbo 1.6 VTI'a da 2.0 Bar Turbo takalım daha öbür parçaları saymıyorum bile 10 Boy arada rahat açar VTI 450 Beygirlere çıkıyor kolayca. Atmosferik araç yüksek hacimde affetmez ;) BMW M5 V10.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı