Just Cause 2 "Fatal DirectX Error Code 3"

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Win 8.1 kullanıyorum. Fatal Directx error code 3 hatası veriyor. Steam'dan aldım, oyuna boşuna mı para verdik? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 8.1 kullanıyorum geçen gün indirdim biraz oynadım tekrar sildim. Googleye yazın just cause 2 fatal directx error code 3 falan youtube videolarında çözümleri var.

O zaman dostum dediklerimi tek tek yap bu farklı bir şey belki işe yarar. Öncelikle ekran kartının driver'ini güncelle. Nvidia ekran kartı ise nvidia driver sitesinden indir güncelle. Daha sonra oyunun içindeki dirextx dosyası varsa setup yerinden onuda kur güncelle. Belki işe yarar ekran kartı güncel değildir ondandır sanırım ve crack yapmayı unutma.

O zaman dostum dediklerimi tek tek yap bu farklı bir şey belki işe yarar. Öncelikle ekran kartının driver'ini güncelle. Nvidia ekran kartı ise nvidia driver sitesinden indir güncelle. Daha sonra oyunun içindeki dirextx dosyası varsa setup yerinden onuda kur güncelle. Belki işe yarar ekran kartı güncel değildir ondandır sanırım ve crack yapmayı unutma.
Kardeş driverlarım full güncell. 
Kardeş oyun dosyasındaki directx güncelledim fakat crack nasıl yapacağız?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı