Çözüldü Kablonet önerir misiniz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
İyi forumlar herkese. Az önce ekmek aldım bakkaldan yukarı çıkarken apartmanın içinde bir şey asılı olduğunu gördüm. Binanıza Kablonet altyapısı gelmiştir vs yazıyordu. Ve 89.90 TL'ye 100mps ve 160 kanal paketini gördüm. Millenicom taahhütüm 2 aya bitiyor. Önerir misiniz? 50 60 MPS alabilir miyim?

Çözüm
Kesinlikle öneriyorum. 76 TL'ye KabloTV Üst Paket + 100 Mbit Akıllı Sınırsız paketini kullanıyorum. 19 saat boyunca hızım 97-98 mbit arasında geziyor. Akıllı sınırsızın olayı ise 5 saat hızınız 25 Mbit oluyor. Ping olayı ise konumunuza bağlı ancak pingim 10'u geçmiyor.
Var ama aradaki farkı verip 100 almanızı öneririm. 50 Mbps olanın linkini de koydum.

Şuan superonline 24 Mbps kullanıyorum ve 80 TL ödemekteyim buna geçmek mantıklımı?
Kablonet fiber değil diye biliyorum.

Şuan superonline 24 Mbps kullanıyorum ve 80 TL ödemekteyim buna geçmek mantıklımı?
Kablonet fiber değil diye biliyorum.
Evet mantıklıdır. Kablonette fiberdir fakat diğer servislerden farklı olarak Docsis 3.0 teknolojisini kullanarak yüksek hızlar sağlıyor. Bence Superonline, TT gibi sağlayıcıların fiberinden daha iyi. Technopat, Kablonet kullanıyor.

Evet mantıklıdır. Kablonette fiberdir fakat diğer servislerden farklı olarak Docsis 3.0 teknolojisini kullanarak yüksek hızlar sağlıyor. Bence Superonline, TT gibi sağlayıcıların fiberinden daha iyi. Technopat, Kablonet kullanıyor.
bende kablonet bağlatmayı düşünüyorum technopat de kullanıyorsa gönül rahatlığıyla alayim o halde?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı