Kahve makinesi önerisi

Bunların sadece türk kahvesi makinesi olanını al bence. Kaliteli olsun sadece türk kahvesi olsun. Diğerleri 1 2 ay kullanılıyor. Sonra kullanılmaz oluyor. Espresso, cappucino, kapsül makineler falan hepsinin kullanım süresi çok kısa oluyor. Ama türk kahvesi her zaman kullanılır.

max 1500

Bunların sadece Türk kahvesi makinesi olanını al bence. Kaliteli olsun sadece Türk kahvesi olsun. Diğerleri 1 2 ay kullanılıyor. Sonra kullanılmaz oluyor. Espresso, cappucino, kapsül makineler falan hepsinin kullanım süresi çok kısa oluyor. Ama Türk kahvesi her zaman kullanılır.

Önerdiğin bir model var mı?

max 1500

Önerdiğin bir model var mı?
Arzum Okka tarzı bir model alabilirsin. Yine Karaca'nın tek türk kahve makinesi varsa onu da alabilirsin. Yani o cappucino aleti için üzerine kim bilir kaç lira fiyat eklemişlerdir. Karaca'nın Arzum'un türk kahve makinesinden al artan parayla da git güzel bir çiçek yaptır veya aklında daha güzel bir şey varsa onu yaptır. Ben adım gibi eminim o cappucino aleti ya hiç kullanılmayacak ya da 3-5 kez kullanılıp heves alındıktan sonra bir daha kullanılmamak üzere kaldırılacak :D

Malum Anneler Günü yaklaşıyor anneme bir kahve makinesi almayı düşünüyorum şunu beğendim bayağı işlevsel geldi başka önerdiğiniz bir şeyler var mı?
Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi

Hocam Türk kahvesi makinesımı istiyorsunuz anneniz bunu Türk kahvesi için kullanacaksa almayın almamışsınızdır umarım çalıştığım bir kafede vardı bundan süt köpürtmesi yeterli değil ve çabuk bozuluyor 1 ay sonra servise gitmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı