Kasa çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor

Xiensa

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım sabah açtığımda çalışıyordu sonra kasa içini temizlemeye karar verdim gerçekten de kirliydi çünkü, parçaları tekrar yerine taktım fakat görüntü gelmedi çözüm sunabilecek var mıdır? (Ekran kartı, işlemci fanları çalışıyor klavye ve mouse ışıkları gelmiyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım sabah açtığımda çalışıyordu sonra kasa içini temizlemeye karar verdim gerçekten de kirliydi çünkü, parçaları tekrar yerine taktım fakat görüntü gelmedi çözüm sunabilecek var mıdır? (ekran kartı, işlemci fanları çalışıyor klavye ve mouse ışıkları gelmiyor)

Temizlik sırasında ekran kartını falan söktüyseniz pinlerine zarar vermiş olabilirsiniz, belki de anakarttaki PCI Express girişine zarar gelmiştir, temizlikten olması sıkıntılı, bir parçaya zarar gelmiş olması muhtemel, fakat yine de RAM slotlarını değiştirme taktiğini dener misiniz?

Temizlik sırasında ekran kartını falan söktüyseniz pinlerine zarar vermiş olabilirsiniz, belki de anakarttaki PCI Express girişine zarar gelmiştir, temizlikten olması sıkıntılı, bir parçaya zarar gelmiş olması muhtemel, fakat yine de RAM slotlarını değiştirme taktiğini dener misiniz?

RAM slotlarını değiştirdim hatta farklı bir RAM ile de denedim fakat sonuç hala aynı mouse sadece tıklayınca yaniyor 2sn sonra geri kapanıyor ram slotlarinda bi sorun olabilir mi bozuk olup olmadığını anlayabilecegim bi yöntem var mı başka anakartim yok
Kabloları iyi bağladınmı HDMI'mi yoksa VGA'mı
Kablolar bağlı hdmı kablo farklı bir kart ile de denedim açılmıyor.

Son düzenleme:
RAM slotlarını değiştirdim hatta farklı bir RAM ile de denedim fakat sonuç hala aynı mouse sadece tıklayınca yaniyor 2sn sonra geri kapanıyor RAM slotlarinda bir sorun olabilir mi bozuk olup olmadığını anlayabilecegim bir yöntem var mı başka anakartim yok.

Kablolar bağlı HDMI kablo farklı bir kart ile de denedim açılmıyor.

Ekran kartını çıkarıp çalıştırmayı dener misin? Belli ki bir parçan zarar görmüş, hangisi olduğunu bulmamız gerek.

Geri
Yukarı