Kasa fanlarından ses geliyor

Mertinanc

Decapat
Merhaba. 1 ay önce Vatan Bilgisayar'dan PC topladım. Aldığım günden beri fanların hepsi yalpalayarak dönüyor. Çok rahatsız edici bir sesi var. Bütün parçaları ayrı ayrı aldım. Sorum şu, ben fanları kontrol etmek için kasanın kapağını açtım mecburen. Bu yüzden garanti dışı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 1 ay önce Vatan Bilgisayar'dan PC topladım. Aldığım günden beri fanların hepsi yalpalayarak dönüyor. Çok rahatsız edici bir sesi var. Bütün parçaları ayrı ayrı aldım. Sorum şu, ben fanları kontrol etmek için kasanın kapağını açtım mecburen. Bu yüzden garanti dışı olur mu?
Kapağını açtığınızı söylemezsiniz olur biter. Nerden anlayacaklar?

Anlarlarsa garanti dışı olur.

Anlarlarsa garanti dışı olur.
Toplama olması durumu değiştirmiyor yani? çünkü bütün parçalar tek tek alındı sadece kasada böyle bir sıkıntı var durumu anlatsam anlarlar heralde.
Kapağını açtığınızı söylemezsiniz olur biter. Nerden anlayacaklar?
Ya onu bilmiyorum ama toplama olmadan alınan kasalarda kapakta çıkartma gibi bir şey var sanırım oradan anlıyorlar herhalde ama bu kasa bana geldiğinde sadece üzerindeki jelatin vardı o kadar.

Fanları yağlamayı ve temizlemeyi deneyiniz.

Bende düşündüm ama kasayı yeni almışım 2 yıl garantisi var ve kullanıcı hatası değil yani ilk geldiğinde bile böyle idi neden kendim kurcalayayım ki.

Garantisi varsa garantiye verebilirsiniz, Vatan Bilgisayar'a.
Garanti dışı olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı