Kasadan gelen çıt sesi

Barock

Hectopat
Oyuna girdiğimde ekran kartı ve işlemci belli bir ısının üstünde çıktıktan sonra kasadan birkaç kez çıt sesi duyuyorum. Aynı sesi oyundan çıktıktan sonrada alıyorum birkaç kez. Genleşme sesi gibi bir ses ancak daha önce böyle bir şey yoktu. Kasanın yan panelini açık olarak kullanmaya başladım ondan olabilir mi? Bu sesin başka bir anlamı da olabilir mi sizce ben mi yanlış yorumluyorum?

Şöyle çatlak varmı bakabilir isin benim eski bilgisayardan öyle ses geliyordu 2 gün sonra bilgisayar biranda siyah ekran gösterdi bilgisayarcıya gönderdim çatlamış sizde öyle bişey varmı birde açık kullanmayın yan çamlar.

Şöyle çatlak var mı bakabilir isin benim eski bilgisayardan öyle ses geliyordu 2 gün sonra bilgisayar biranda siyah ekran gösterdi bilgisayarcıya gönderdim çatlamış sizde öyle bir şey var mı bir de açık kullanmayın yan çamlar.

Nereye bakacağım çatlak için? Şöyle ki bu sesler ben kasayı açık kullanmaya başladığımdan itibaren geliyor.

bendede çıt çıt sesler geliyor ve oyundan çıkınca gidiyor ve her hangi bir uygulama açtığım zaman geri geliyor ve çok az yanık kokusu gibi bir koku geliyor pc yi kapatıp birkaç saat beklettim ses kesildi çok ısınmadan dolayı geldiğinden düşünüyorum sizce neden dolayı olmuş olabilir

benim eski pc de öyleydi 3 4 gün sürdü çıt sesi sonra çıt sesinden sonra yanma kokusu geldi direkt pc yi kapattım tekrar açınca bum açılmadı bir şeyler yanmıştı herhalde
inşallah bişey olmamıştır benimkide 10 senelik pc tabi ekrankartı ve işlemci yeni ama 3 senelik falan :) bence kontrol et büyük bi ihtimalle işlemci yanmıştır

Yeni konular

Geri
Yukarı