Kaspersky trojan buldu

Eki Görüntüle 2186305

Sorun kalmamıştır değil mi? Bir de Kaspersky benim indirmeye çalıştığım her şeyi engelliyor. Google'dan doğrulanmamış indirme işlemi engellendi diyor.

Tamamdır sorun yok ayrıca ne indirdiğinize bağlı crack oyunlar veya Torrent yüklüyorsanız engeller.

Kaspersky zaten zararlıyı engellemiş. Engellediğinde zaten işini yapmış oluyor, zararlı tespit edince format atma çılgınlığı nereden geliyor herkeste?
Bir şey yapmana gerek yok Windows ve Kaspersky güncel tutun yeterli.

Her ihtimale ve hataya karşı bir tam format öneririm bilgisayardan yapılan sıfırlamayı kastetmiyorum bu arada flashla format atın tüm dosyalar temizlensin ondan sonra oyun keyfinize devam edin en güvenlisi o bundan sonra da Torrent ve crack oyunlara bulaşmayın böyle şeyler yaşayıp hesap çaldıran arkadaşlarım var. Sırf o yüzden sevdiğim her oyunu satın alarak oynuyorum size de tavsiyem oyun aşırı pahalı değilse alın. İndirdiğinz yer güzenli ve taramada virüs yoksa sıkıntısız indirebilirsiniz fakat bunu Torrent yapmamanızı önermem torren indirme uygulamaları bazen kendileri virüs olup arkadan arkadan sizin bilgisayarınıza virüs bulaştırıyorlar. Yani bilgisayarınıza oyun indiriyorsanız rar indirin ve indirdikten sonra taratın.

Her ihtimale ve hataya karşı bir tam format öneririm bilgisayardan yapılan sıfırlamayı kastetmiyorum bu arada flashla format atın tüm dosyalar temizlensin ondan sonra oyun keyfinize devam edin en güvenlisi o bundan sonra da Torrent ve crack oyunlara bulaşmayın böyle şeyler yaşayıp hesap çaldıran arkadaşlarım var. Sırf o yüzden sevdiğim her oyunu satın alarak oynuyorum size de tavsiyem oyun aşırı pahalı değilse alın. İndirdiğinz yer güzenli ve taramada virüs yoksa sıkıntısız indirebilirsiniz fakat bunu Torrent yapmamanızı önermem torren indirme uygulamaları bazen kendileri virüs olup arkadan arkadan sizin bilgisayarınıza virüs bulaştırıyorlar. Yani bilgisayarınıza oyun indiriyorsanız RAR indirin ve indirdikten sonra taratın.

Her virüsü yedikten sonra format mı atılır format en son çaredir benim için RAT yersin keyloger yersin o zaman atarsın ama böyle her virüsde format atılamaz Kaspersky temizliyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı