Kaspersky virüsü kesin tespit eder mi?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayara yüklediğim birşeyden dolayı Bitcoin virüsü olduğundan şüpheliyim. PC daha 2.5 aylık o yüzden çok kafaya taktım bunu. Ekran kartımın eskimesini istemem. CPU, RAM, ekran kartında anormal bir kullanım yok. RAM boşta 2.1 bazen 2.5 GB o da antimalware çok RAM kullandığı zaman ilk önce Windows Defender birkaç zararlı yazılım buldu temizlendi zaten. Ben şüphelendiğim dosyayı daha önce silmiştim ama hala o yüklüymüş gibi eski şeyi gösteriyor. Kaldıra basıyorum bir şey olmuyor, karantinaya alamıyorum öyle duruyor Kaspersky'la tam tarama yaptım o da bir şey bulmadı, sizce Kaspersky bulmadıysa virüs yok diyebilir miyiz, yoksa temiz kurulum mu yapmalıyım? Temiz kurulum nasıl yapılır? Halihazırda Windows yüklüyken bilmiyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Windows Defender birkaç zararlı yazılım buldu temizlendi zaten. Ben şüphelendiğim dosyayı daha önce silmiştim ama hala o yüklüymüş gibi eski şeyi gösteriyor. Kaldıra basıyorum bir şey olmuyor, karantinaya alamıyorum öyle duruyor.
Yaygın bir problem bu. Ben dahil birçok kişinin yaşadığını gördüm.

%100 tespit etmez fakat piyasada bulabileceğiniz en iyi antivirüslerden biridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı