Kimya ve biyoloji çalışırken kafa karışıklığı

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  
Özellikle kimyada oluyor.
1 saat önce zayıf etkileşimleri çalışırken ki dün güçlü etkileşimleri çalışmıştım CE gayet iyi anladım. Soruları kolaylıkla çözdüm.
Ama bugün çalışırken ilk başlarda kolay gelsene sonlara doğru çok zor gelmeye başladı ve soru çözme aşamasına geldiğimde güçlü etkileşimler ile ilgili hiçbir şey hatırlayamıyordum. Zihnim çok yorgun gibiydi. Biyoloji çalışırken de oluyor.
Bu sorunu nasıl yenebilirim?

Komik gelmesin ama müzik dinlemeyi ve cinsel içerikli şeylerden uzak durmaya bak. Bunlar bilginin uzun süre kalmasi gereken dönemlerde çok unutkanlık yaratır. Tek önerim bu. Üni hazırlık yıllarında ciddi fayda sağlamıştı bana. 7 ay müzik dinlememiştim.

Komik gelmesin ama müzik dinlemeyi ve cinsel içerikli şeylerden uzak durmaya bak. Bunlar bilginin uzun süre kalmasi gereken dönemlerde çok unutkanlık yaratır. Tek önerim bu. Üniversite hazırlık yıllarında ciddi fayda sağlamıştı bana. 7 ay müzik dinlememiştim.

Hocam dün telefona bugünden daha fazla bakıyordum. Ama anlıyordum.

Komik gelmesin ama müzik dinlemeyi ve cinsel içerikli şeylerden uzak durmaya bak. Bunlar bilginin uzun süre kalmasi gereken dönemlerde çok unutkanlık yaratır. Tek önerim bu. Üni hazırlık yıllarında ciddi fayda sağlamıştı bana. 7 ay müzik dinlememiştim.
Müzik değil de ikincisine katılıyorum :)

Geri
Yukarı