Kingston NV2 snv2s 500G SSD alınır mı?

Bütçe
800

pla10

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston NV2 SNV2S 500G
Anakart
Asus B450 M-K 2

Bu ürünü almayı düşünüyorum, mağaza indirimim ile 710₺ gibi bir fiyata alacağım, bütçem 800₺ eğer bu M.2 SSD'den daha iyi bir SSD varsa aklınızda önerilere açığım dediğim gibi 800₺ bütçem var bugün alacağım.

Anakart modelim: ASUS B450 M-K 2

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu al daha iyi.

Bunu da görmüştüm ama okuma yazma hızı Kingston'a bakaraktan daha düşük.

Kingston'da HMB teknolojisi var diye biliyorum çok fazla bu teknoloji hakkında bilgiye sahip değilim bu HMB teknolojisi DRAM'i karşılamaz mı? yani ne olursa olsun DRAM büyüktür HMB mi?
Hocam Kingston tabiki kötü değil ama Kioxia'da DRAM olmasına rağmen ondan pahalı isterseniz Kingston alın ama benim tercihim Kioxia olurdu.

Hocam Kingston tabiki kötü değil ama Kioxia'da DRAM olmasına rağmen ondan pahalı isterseniz Kingston alın ama benim tercihim Kioxia olurdu.
Ayrıca hocam bu SSD'yi ne amaçla kullanacaksınız?

Anladım hocam teşekkür ederim. M2 SSD hayatımda ilk defa kullanacağım HDD'den sonra zaten büyük bir fark göreceğime eminim. Doğru seçim yapmak için açtım zaten konuyu, çünkü SSD'ler hakkında çok bilgiye sahip değilim, ama sizlerin elbette bilgisi var ve buna uyacağım, pişman olmayacağıma eminim tekrardan teşekkür ederim size hocam.

Ayrıca hocam bu SSD'yi ne amaçla kullanacaksınız?
Hocam amacım oyun oynarken arka planda v.s gezinemiyorum pc ilk açıldığında en az 15 dakika hiç bir uygulama açamıyorum oyunlarda takılmalar oluyor geç giriyor sistemimin iyi olmasına rağmen çok acayip pc donuyor bunun HDD'den kaynaklı olduğuna da bir nevi eminim 6 senelik bir HDD
Ekran kartım rx 6600 işlemcim r5 5500 16gb ram var

Anladım hocam teşekkür ederim. M2 SSD hayatımda ilk defa kullanacağım HDD'den sonra zaten büyük bir fark göreceğime eminim. Doğru seçim yapmak için açtım zaten konuyu, çünkü SSD'ler hakkında çok bilgiye sahip değilim, ama sizlerin elbette bilgisi var ve buna uyacağım, pişman olmayacağıma eminim tekrardan teşekkür ederim size hocam.

Hocam amacım oyun oynarken arka planda v.s gezinemiyorum pc ilk açıldığında en az 15 dakika hiç bir uygulama açamıyorum oyunlarda takılmalar oluyor geç giriyor sistemimin iyi olmasına rağmen çok acayip pc donuyor bunun HDD'den kaynaklı olduğuna da bir nevi eminim 6 senelik bir HDD
Ekran kartım rx 6600 işlemcim r5 5500 16gb ram var
İşletim sistemini alacağınız SSD'ye kuracaksanız Kioxia sizin için daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı