Kinguin Amanda The Adventurer Steam CD key 11 TL!

O şey tam olarak ne peki hocam? Ben alırken ekstradan çıkmadı fişte gördüm önce görsem bakardım ne diye ama yanında 0 yazıyor anlamadım.
Normalde o bedava dediği ürün olmadığı zaman hizmet bedeli olarak 1 buçuk TL alıyor ve indirim kodu kullanarak o hizmet bedelini sildirebiliyorsun fakat eklediğin zaman hizmet bedeli 8 TL'ye çıkıyor. Verdikleri bedava oyun iyi bir oyun mu bilmiyorum ama ben sepetten sildim.

Normalde o bedava dediği ürün olmadığı zaman hizmet bedeli olarak 1 buçuk TL alıyor ve indirim kodu kullanarak o hizmet bedelini sildirebiliyorsun fakat eklediğin zaman hizmet bedeli 8 TL'ye çıkıyor. Verdikleri bedava oyun iyi bir oyun mu bilmiyorum ama ben sepetten sildim.
O artık her neyse sadece fişte var başka bir yerde yok bulamadım ki pek gereği de yok.

Bu oyun Steame ilk çıktığında 95 liraydı, Steam key şeklinde çok ucuz kaçırmayın derim, ben aldım ve etkinleştirdim. İlk çıktığında bu oyunu alamamıştım ve şimdi aldım benim için çok iyi oldu. Bulmaca tarzı oyunlar seviyorsanız kesinlikle alın.

Not:
Mastercard ile alırsanız 1.20 TL hizmet ücreti ödüyorsunuz, eğer Visa ile alırsanız 20 TL. Mastercard kart ile alınız.

Link:

Eki Görüntüle 2198755
Berbat oyun 10 lira bile verilmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı