Kırmızı Formula olan çizgi filmin ismi nedir?

Gamanas

Decapat
Daha fazla  
Zamanında F1 takımları gibi takımların olduğu arabaların yarıştığı bir çizgi film vardı. Flash dash değil bu arada. Ana araba kırmızıydı. Anime gibi miydi değil miydi hatırlamıyorum tam. Bir araştırdım ama çok bir şey bulamadım. Zaten yarış çizgi filmi çok yoktur herhalde. Şimdiden teşekkür ederim.

Zamanında F1 takımları gibi takımların olduğu arabaların yarıştığı bir çizgi film vardı. Flash dash değil bu arada. Ana araba kırmızıydı. Anime gibi miydi değil miydi hatırlamıyorum tam. Bir araştırdım ama çok bir şey bulamadım. Zaten yarış çizgi filmi çok yoktur herhalde. Şimdiden teşekkür ederim.
Acaba zamanında Jetix'de yayınlanan Nascar Racers olabilir mi ? Ana aracın kırmızı olması sebebiyle yazdım. Formula ile Nascar'ın benzer tarafı yok ama olur ya, belki tuttururuz :)

Şimşek Mcqueen olabilir mi ?

Roary the Racing Car.

hayır baktım da bunlar değil. flash dash'i izlerdim ama neydi acaba ya hiç hatırlayamıyorum. Yine de teşekkür ederim

bu arada çizgi filmde yarışı izleyen ekip falanda vardı hatta takımın üniversite gibi bir binası vesaire vardı

Geri
Yukarı