Kişisel Bilgisayarınız Hazırlanıyor

vrundula

Kilopat
Yer
Toronto
Daha fazla  
Meslek
Statistician
Herkese merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 1-2 ay önce bilgisayarımı açmaya çalıştığımda bu hatayı verdi. YGS sınavına hazırlanmam dolayısıyla pek üstüne gitmedim. Okulların tatil olmasıyla yeniden denemeye karar verdim. Fakat hala aynı hatayı aldığımı görünce ne yapacağımı bilemedim. :) Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

(Sistemim Windows 8.1)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza işletim sistemi kurulurken ki son "kişisel bilgisayarınız hazırlanıyor" kısmında kapattıysanız bu durum meydana gelebilir. Bilgisayarı açın bir süre bekleyin. Eğer düzelme görülmez ise yeniden Windows kurun.

Hocam şöyle bir durum söz konusu yaz boyunca bilgisayarım sorunsuz şekilde çalışıyordu. Durduk yere bu hatayı verdi yani. Bugün 1 saat boyunca bekledim. Geri yükle diye bir buton çıktı ona bastım ve 1 saati geçmiş bir süredir bekliyorum fakat herhangi bir gelişme yok. Mecburen format atmak zorunda kalacağım o zaman.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı