Kız arkadaşımı nasıl unuturum?

Tam olarak anlayamadım fakat ayrıldığınızı varsayarak yazıyorum; bir süre sonra kendine gülmeye başlıyorsun, bu da çekilecek dert miymiş diye fakat görüyorum ki zaten aradan 3 sene geçmiş. Rüyalarına girmesi kadar normal bir durum yok. Bir dönem boyu yoğun olarak onu düşündüğün için bilinçaltına işlemiş. İstediğin an gayet rahat unutabiliyorsun ama sanırım sen onu unutmak istemiyorsun. Hem neden unutmak bir çare olsun ki? Hayatının bir döneminde birlikte güzel vakit geçirmişsiniz. Geçmişteki tatlı bir anı olarak onu hatırlamak varken unutmaya çalışmak niye? Fakat bu problem ders hayatını etkiliyorsa eğer; dediğim gibi kafanı kolayca dağıtarak dikkatini soruya verebilirsin, bunun için verilebilecek özel bir taktik yok elbette.

Tam olarak anlayamadım fakat ayrıldığınızı varsayarak yazıyorum; bir süre sonra kendine gülmeye başlıyorsun, bu da çekilecek dert miymiş diye fakat görüyorum ki zaten aradan 3 sene geçmiş. Rüyalarına girmesi kadar normal bir durum yok. Bir dönem boyu yoğun olarak onu düşündüğün için bilinçaltına işlemiş. İstediğin an gayet rahat unutabiliyorsun ama sanırım sen onu unutmak istemiyorsun. Hem neden unutmak bir çare olsun ki? Hayatının bir döneminde birlikte güzel vakit geçirmişsiniz. Geçmişteki tatlı bir anı olarak onu hatırlamak varken unutmaya çalışmak niye? Fakat bu problem ders hayatını etkiliyorsa eğer; dediğim gibi kafanı kolayca dağıtarak dikkatini soruya verebilirsin, bunun için verilebilecek özel bir taktik yok elbette.

Aynen, çünkü ailevi bir durumdan dolayı ayrılmıştık ve unutmak istemiyorum.
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu 3 yıl önceki Facebook hesabımı buldum ve şu an eski kız arkadaşıma yazıyorum. Nedensizce çok mutlu oldum. İnşallah üzülmem o bir sürü mesaj yazmış bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kız arkadaştan önce sınavı unut, suyuna antidepresan ilacı kat ve Sagopa Kajmer 2010 Full albümünü aç dinle. Tercihe göre ağlayabilirsin. Şaka bir yana ilkokulda sevdiğim kız 5 sene sonra aklıma gelmişti ve her gece kafayı yiyordum, az daha sıyıracaktım. (Zor iş zor, direkt kafayı dağıt ve sınav sonrası başka birini sev) :)

Edit: Geri dönmüş sanırım kız arkadaşın umutlu yarınların olsun ne diyelim :D

Geri
Yukarı