Kliksa.com'da 1.279 TL'ye LG G3 Telefon Alınır mı?

umutbarantr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Akıllı telefon almayı düşünüyordum, kliksa.com'da 1.279 TL'ye "32 GB hafıza ve 3 BG RAM, LG G3" modeline rastladım. Normalde başka yerlerde piyasa fiyatı 1.700 TL. gözüküyor. Sizce fiyat/ performans açısından bu telefon alınır mı? Ayrıca kliksa.com nasıl bir firmadır, güvenilir midir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

lg-g3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kliksa sabancının internetteki en büyük mağazalarından birisi. Bu mağazayı teknosanin internet şubesi gibide tanımlayabiliriz. Fiyat güzel ancak muhakkak müşteri hizmetlerine ulaşıp ürünün hangi seri olduğunu öğrenin. 507K değil ise almanızı tavsiye etmem. 507K sürümü ile birlikte cihazdaki kasa çatlağı zorunuda dahil olmak üzere tüm sorunlar çözülmüş.

Kliksa.com çok güzel bir site son derece ilgili ve hızlı teslimatlı. Beğendim şöyle diyeyim, yüz bulmasınlar diye alışverişe bir yıldız verdim. Neden 1 yıldız verdiniz diye mesaj attılar. Gözün kapalı alabilirsin. İthalat ürün olduğu için uygun fiyatlar.

Kliksa.com çok güzel bir site son derece ilgili ve hızlı teslimatlı. Beğendim şöyle diyeyim, yüz bulmasınlar diye alışverişe bir yıldız verdim. Neden 1 yıldız verdiniz diye mesaj attılar. Gözün kapalı alabilirsin. İthalat ürün olduğu için uygun fiyatlar.
Zaten hepsi ithal değil mi?

Zaten hepsi ithal değil mi?
Ürünlerin ithal olmasıyla paralel ithalat olması arasında fark var. Paralel ithalat ürünler genellikle sıkıntılıdır. Orjinal marka garantili alırsanız daha az sorunla karşılaşırsanız. Paralel ithalatta model farkı da söz konusu olabilir. Örneğin Sony garantili bir Xperia Z2 D6503 iken paralel ithalatta bu D6502 oluyor ve arada donanım ve ürün farklılığı mevcut.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı