Korsan GTA V, satın alındıktan sonra nasıl orijinale çevrilir?

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Not: Ben bunu denedim ve Online'da ban yemedim ama sizde ne olur bilmem. Ben ban yemedim ve yalnızca 40 GB indirerek çözdüm sıkıntıyı.
Bugün GTA V'i önceden crackli oynayanlar fakat orijinalini satın alıp hızlı indirmek isteyenler için bir rehber hazırladım. Acemice olabilir kusara bakmayın.

Şimdi hangi platformda indirecekseniz indirmeyi başlatın. Başladıktan hemen sonra iptal edin. Sonra indirdiği klasörü bulun.

1653847148530.png

Epic Games'den indirirseniz.

1653847170600.png

Steam'den indirirseniz.
Bu klasörlerin içini açıp içinde bir dosya varsa onların hepsini silin.
Epic Games'den indiriyorsanız mutlaka bu klasör olacaktır onu silin.

1653847211827.png

Steam bilmiyorum fakat bunun gibi bir başka dosya varsa silin.
Sonra bu klasörlere crackli GTA 5'i atın. Sonra bütün crack dosyalarını silin. Crack dosyaları şunlardır: Social Club ile başlayan şeyler. Steam ile başlayan şeyler.

1653847302596.png

Mutlaka bu dosyaları silin. Bu arada modları da silin Online'da sıkıntı çıkartır. Online oynayan arkadaşlar mutlaka yapsın. Dinput8.dll yazan bir şey vars onu mutlaka silin. O Online girerken eski sürüm hatası verdiriyor.
Olmayan dosyaları pes geçin zaten doğrulayacak otomatik tekrar kurarken. Neyse sonra bütün bu eski dosyaları ve crack dosyalarını sildikten sonra indirmeyi başlatıyorsunuz. İndirme direkt bitecektir ve doğrulama yapacaktır. Doğrulama yaparken yeni güncel GTA V dosyalarını yükleyecektir.

Oyuna gelecek hata veya banlardan ben sorumlu değilimdir.

Geri
Yukarı