Kulaklıklarda iade olur mu?

İlk aldığım kulaklık SteelSeries Arctis 9 Wireless modeliydi. Rahatsız edici şekilde dip ses/white noise problemi mevcuttu. Yani, beni çok rahatsız etti. Aynı ürün ile değişim yaptım, yeni gelen üründe de bu problem vardı. Aslında Wireless kulaklıkların birçoğunda olan kronik bir problem bu fakat Arctis 9 modelinde biraz fazlaydı sanırım, ya da benim kulaklarım çok hassas. :)

Daha sonra GittiGidiyor üzerinden SteelSeries Arctis 7+ modelini aldım. Bu üründe de white noise vardı ama Arctis 9 ürünündeki kadar yoğun değildi fakat saçma bir şekilde SteelSeries'in yeni yazılımı olan Sonar uygulamasını zorunlu kılmışlar resmen. Sonar yazılımını aktif etmeden Chatmix özelliğini kullanamıyorsunuz kulaklıkta. Yazılım aktifken de 3. parti bir ses programı kullanamıyorsunuz. Bkz: VoiceMeeter Banana. Bu ürünü de iade ettim ve tekrar Amazon.com.tr üzerinden SteelSeries Arctis 7 Wireless modelini aldım. Biraz uzun oldu kusura bakmayın fakat siz sorunu mu vardı diye sorunca içimi dökmek istedim sanırım. :) İyi Sosyaller. ^^

Öncelikle teşekkürler cevap için hocam. Cevap uzun oldu sıktı demişsiniz fakat benim istediğim ve faydalı bulduğum cevaplar da bu, çok işime yarayacak sağ olun

Sevindim hocam o halde, rica ederim. 🙋‍♂️

Hocam eski konuya yazdığım için kusura bakmayın İncehesap üzerinden iade başlattım dün. Bugün kargoladım iadem kabul olur mu?

Hocam eski konuya yazdığım için kusura bakmayın İncehesap üzerinden iade başlattım dün. Bugün kargoladım iadem kabul olur mu?

Rica ederim hocam. 14 günlük süre içerisinde normal şartlarda kabul olması gerekiyor. Ben daha önce Amazon.com.tr üzerinden 2 kez, GittiGidiyor üzerinden de 1 kez iade gerçekleştirdim kulaklık konusunda. Herhangi bir sıkıntı da yaşamadım. Fakat bazı firmalar sanırım sıkıntı çıkartabiliyorlarmış. "Ayıplı ürün" olarak iade ettiyseniz kabul olacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı