Kurtlar Vadisi pusu izlenir mi?

hiimberk

Decapat
Kv 1-97 bitirdim çok iyiydi, çoğu insan Kvp'yi izleme kötü diyorlar. 300 bölümü zaten izlemem ama kimisi de iskenderli bölümler iyi diyor. Kaçıncı bölüme kadar izlemeliyim?

Kv 1-97 bitirdim çok iyiydi, çoğu insan Kvp'yi izleme kötü diyorlar. 300 bölümü zaten izlemem ama kimisi de iskenderli bölümler iyi diyor. Kaçıncı bölüme kadar izlemeliyim?

Efsane bir yapım şu an 124. bölümdeyim gayet güzel saçmaladığı yerde bırakırsın bende senin gibi aynı sorunu yaşadım bir bakayım dedim ve gayet güzel ilk başta karmaşık gelebilir fakat sonradan alışıyorsun ve çok zevkli olmaya başlıyor.

İskenderli bölümler gerçekten devletlerle ilgili çok şey anlatıyor izlemeni tavsiye ederim.

Cahit, Kara ve Kara'nın ekibi olaya dahil olunca bayağı kalite ''hüloo cCc'' kıvamına geliyor. Oralarda sal bence.

Kabaca İskender'in olduğu 100 bölüm civarı iyi. Aralarda kötü bölümlerde var. Ama İskender bence bu dizinin demirbaşlarının olduğu zamanlar. Sonrasında gereksiz uzuyor. Hatta o zamanlar yapılan terör ve asker dizilerine benzemeye başlıyor. O dizilerin işlenişleri, karakterleri de KV'den bayağı kopuyor. Hatta Raci Şaşmaz ayrıldıktan sonra dizinin kötüye gittiğini düşünenenler var.

Son düzenleme:
İskender Büyük dönemini izle sonra Kv Gladio filmini izle Ersoy Ulubey dönemini de izle sonra bozulmaya başlıyor.

Kanka 10.sezondan sonrası boka dönüyor. Polatın ak saçlı olduğu zamandan sonra. Oraya kadar yine çok iyi diyebilirim. Tabii ki 1-97 yerini asla tutamaz ama izlenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı