Kurtlar Vadisi Pusu'da en sevdiğiniz karakter kimdir?

Ostap Bender

Centipat
Kurtlar Vadisi Pusu da en sevdiğiniz karakter veya karakterler hangisi? Vadi için değil Pusu için soruyoruz.
546886b9e50aa808f8a3b746.jpgMemati_Kurtlar_vadisi_pusu.jpgprimary-share.png
artworks-000039847376-ltwyev-t500x500.jpgkurtlar-vadisi-pusu-deli-husnu-vedajpg.jpg20090926b86dfb99fb7d62e01ae1b7a82891434d.jpgmaxresdefault.jpgFEa3-U_XwAoOjPL.jpg
20100315_kurtlar-vadisi-pusu-83-bolumde-zaza-polat-a-savas-acacak_k.jpg
Ve dizinin en iyi oyuncusu Cah-iti de unutmayalım (!)
artworks-000110753997-dw5coz-t500x500.jpg

Son düzenleme:
İskender büyük benim en ilgimi çeken karakter olmuştu.Hem derin devlet bağlantıları olsun ,zülfü yüksel ve aslan akbey gibi karakterleri tanıması vs. olsun benim çok hoşuma gitmişti. Ayrıca bana göre polat'tan daha kaliteli bir karakter kesinlikle.

Tabiki gönüllerin efendisi, sultanlar sultanı, hakanlar hakanı, hükümdarlara taç giydiren, 7 cihanın oyuncusu ve senaristi Cahit.
Tabiki Cah-itin fotoğrafını da eklemesek olmazdı.

İskender büyük benim en ilgimi çeken karakter olmuştu.Hem derin devlet bağlantıları olsun ,zülfü yüksel ve aslan akbey gibi karakterleri tanıması vs. olsun benim çok hoşuma gitmişti. Ayrıca bana göre polat'tan daha kaliteli bir karakter kesinlikle.
Bence de hocam. Çok kaliteli oynuyordu hatta yaşıyordu o oyunculuğu.

İskender Büyük.
Dizinin en Vatan sever karakteriydi. Polat, Devlet diye FETO’ye hizmet etmeseydi İskender’le birlik olsaydi tüm ülkeyi temizlerlerdi.

Hocam o zaman da İskenderi kimse sevmezdi. Karakteri mahvederlerdi. Polatın düşmanı olması daha mantıklı bence.
İskender’i tadında bırakmak istediler. Ya millet İskender’e dusman olacaktı ya da Polat’a. Ama Türk Dizi İzleyicileri maalesef pek dikkatli izlemediği icin Polat’ı Sanki Devlete hizmet ediyorlarmış sandılar.

İskender’i tadında bırakmak istediler. Ya millet İskender’e dusman olacaktı ya da Polat’a. Ama Türk Dizi İzleyicileri maalesef pek dikkatli izlemediği icin Polat’ı Sanki Devlete hizmet ediyorlarmış sandılar.
Evet ama İskender'in bir sezon daha oynamasını isterdim. Ersoy Ulubey ile karşı karşıya gelseler ne olurdu be.

Hocam pusunun hiç bir karakterini sevemiyorum biraz İskender sadece. Hiç biri bir Laz Ziya ya da Süleyman Çakır olamıyor...
Hocam Pusunun da Vadideki kadar olamasa da sevilen karakterleri var nasılsa. Mesela Polatın en iyi düşmanı diye sorulduğunda herkes İskender cevabı verir. Pusudaki düşman karakterler çok fazlaydı Vadiye kıyasla. Ayrıca Muro, Çeto, Hüsnü, Nevzat, Güllü gibi komik karakterler de eğlence isteyen insanlara da kendilerini izlettiriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı