Çözüldü L.A. Noire Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yok gibin bisi

Hectopat
Makaleler
1
Abiler bi yardım edin. Bu günden beri bu oyunla uğraşıyorum. Önceden fps düşmesi vardı şimdi ise bu hata. Allah rızası için bi yardım edin:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Fps düşüyorsa muhtemelen ekran kartının driverı güncel değildir. Güncelledikten sonra dene. Eğer güncelsen yine ekran kartında bi temizlik yapmanı öneririm. Şukumu isterim :)

Ekran Kartı Güncel en son sürüm kontrol ettim. Bide Sorunu çözdüm. Sağ ol.

LANoire Launcher'a girip options bölümüne girin sonra altta comand line ye şu kodu yapıştırın:

Kod:
-npd -str -nonv

LANoire Launcher'a girip options bölümüne girin sonra altta comand line ye şu kodu yapıştırın
-npd -str -nonv

Hocam bildiğim kadarıyla bu yaptığınız işlem oyundaki kasma için. Ancak çalışmayı durdurdu hatasını nasıl çözdünüz onu belirtmemişsiniz. Ayrıca eğer ki böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar var ise oyun Steam üzerinden ise oyunun dosya bütünlüğünü doğruladıklarında sorun çözülür.

Oyun Steam sürümü ise zaten çalışmayı durdurdu sorunu olmuyor. 8.1'de sorunsuz çalışıyor. Korsan kullanıyorsanız orijinal alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı