Laptop için F/P soğutucu önerisi

Bendeki cihaz 15.6 inc sizin attığınız ise 17" sorun olmaz değil mi hocam?

Alan sıkıntın yoksa olmaz, tam gelmez sadece. Soğutucunun yanları boşta kalır. Soğutucu almadan önce termal macun yenilemesi - toz temizliği yapmanı öneririm ama. Daha etkili olur.
Alan sorunum yok, cihazı servise göndermistim fan ve anakart değişimi olacakmış bakımı yapıp gönderirler büyük ihtimalle hocam :). Ayrıca anlık donmalar oldugu için göndermsitim anakart değişiminden sonra takılmalar olmsz değil mi?

Alan sorunum yok, cihazı servise göndermistim fan ve anakart değişimi olacakmış bakımı yapıp gönderirler büyük ihtimalle hocam :). Ayrıca anlık donmalar oldugu için göndermsitim anakart değişiminden sonra takılmalar olmsz değil mi?
anlık donmalar genelde hdd veya ram yetmezliğinden olur,anakartla pekbir alakası olduğunu sanmıyorum

Hdd'de ne tür bi problem olabilir ki? Ram 16gb. Disk taramasıyla sorun çözülür mü? Disk mi değiştirmem gerekiyor?

anlık donmalar genelde hdd veya ram yetmezliğinden olur,anakartla pekbir alakası olduğunu sanmıyorum
Hdd'de ne tür bi problem olabilir ki? Ram 16gb. Disk taramasıyla sorun çözülür mü? Disk mi değiştirmem gerekiyor?

anlık donmalar genelde hdd veya ram yetmezliğinden olur,anakartla pek bir alakası olduğunu sanmıyorum

Diskin yeniyse diskten değildir

Geri
Yukarı