Laptop için test programı önerisi

reinsy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşa Gaming laptop almaya gideceğiz. Ben SSD sağlığını ve diğer şeyleri kontrol etmek istiyorum, disk sağlığı için CrystalDiskMark var aklımda. Peki diğer testler için hangi yazılımları kullanmalıyım? Flaşa atacağım portable versiyonları olursa çok iyi olur.

Teşekkürler.

Merhaba, arkadaşa Gaming laptop almaya gideceğiz. Ben SSD sağlığını ve diğer şeyleri kontrol etmek istiyorum, disk sağlığı için CrystalDiskMark var aklımda. Peki diğer testler için hangi yazılımları kullanmalıyım? Flaşa atacağım portable versiyonları olursa çok iyi olur.

Teşekkürler.

AIDA64 sistem hakkında detaylı bilgi için, FurMark ekran kartı testi için, Prime95 İşlemci testi için, Memtest86 RAM testi için, CrystalDiskMark HDD ve SSD testi için kullanılabilir.

Teşekkürler.
SSD sağlığını, okuma ve yazma verilerini takip etmek için CrystalDiskInfo yazılımını kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı