Laptopa harici ekran kartı takmak

Technopat çok eskiden notebook için ekran kartı değişimi videosu atmıştı bir göz at derim.
Bu erkan kartlarını GearBest Amazon gibi sitelerden bulabilirsin.
Dışarıdan ekran kartı eğer sabit bi şekilde çalışıyorsan evet olabilir ama benim gibi bilişim okuyorsan senin için sıkıntı olacaktı ama en mantıklısı yeni bir ekran kartı almaktır. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat çok eskiden notebook için ekran kartı değişimi videosu atmıştı bir göz at derim.
Bu erkan kartlarını GearBest Amazon gibi sitelerden bulabilirsin.
Dışarıdan ekran kartı eğer sabit bi şekilde çalışıyorsan evet olabilir ama benim gibi bilişim okuyorsan senin için sıkıntı olacaktı ama en mantıklısı yeni bir ekran kartı almaktır. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu verdiğiniz örnek MXM ekran kartları için bir örnek. Konu sahibinin anakarta gömülü ekran kartı var, bu nedenle onun için geçerli değil.

Bu verdiğiniz örnek MXM ekran kartları için bir örnek. Konu sahibinin anakarta gömülü ekran kartı var, bu nedenle onun için geçerli değil.
Özür dilerim yanlış bilgi verdim dediğim ekran kartı gömülü olmayan, örnek olarak (Nvidia) bunları çıkartıp yeni ekran kartı takabilirsin bu işlem gömülü olarak gelen (onboard) anakartlar için değil.

Ben de aynı şeyi yapmayı düşünüyorum ama hangi ekran kartı benim işlemci için uygun olur bilmiyorum. Bilen birisi varsa öneride bulunabilirmi yada nasıl seçeceğimizi anlatabilirmi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı