Laptop mu toplama PC mi?

Hangisini tercih etmeliyim

• Laptop

Oy: 4 16,7%
  • Pc topla

Oy: 20 83,3%
  • Yada telefon falan al

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    24

TheGamer12

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarın var ailem ile birlikte kullanıyoruz masaüstü bilgisayar oyun oynatacak düzeyde değil babam bir işe girecek 1000-1300 Tl bana verecek aylık değil bir kereliğine laptop'mu alsam pc'mi toplasam oyun için ama monitörde dahil olacak pc toplarsak çünkü sadece ben kullanmak istiyorum oyun falan indirmeye kızıyorlar program yüklemeye falan. Sizin önerileriniz nelerdir Laptop Derseniz laptop önerir misiniz pc topla derseniz bileşenleri önerir misiniz? ( eğer bilgisayar toplarsam monitör dahil olacak )

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem topla dediniz sistem önerir misiniz ? Ama bilgisayar toplayamıyorum vatan bilgisayar'dan alıp monta ettirsem edebiliyolarmı? 8 gb Ram olması mümkün müdür? 4 gb ram az gibi geliyor. Birde AMD sistem toplayacağım İntel i3 önermeseniz. İşlemci AMD FX serisi olması mümkün'mü. Oyun için ekran kartına para yatıracağım güzel bir ekran kartı önerebilir misiniz ? GTA 5 BF4 Batman Arkham Knight CoD Ghosts gibi güncel oyunları oynata bilsin high yada medium ayarlarda.

4 GB RAM az değil mi? GTA 5 Watch Dogs BF4 Battlefield hardline Batman Arkham Knight CoD Ghosts gibi güncel oyunları oynata bilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İslemci: A10-7700K
Anakart: ASUS A88XM-A
RAM: GSKILL RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz
HDD: Seagate Barracuda 500GB 7200Rpm
Kasa: Cooler Master CMP-350 350W
Monitor: AOC 21.5" E2270Swn

Toplam Fiyat: 1314TL

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı